2726

دارم دیوونه میشم انگاری فقط ازدواج کردم ک بشورم و بپزم و بچه داری کنم صبح میره سرکار بعد از ظهر میاد بلافاصله گوشیو برمی‌داره میره می‌خوابه بعد بیدار میشه زود لباس میپوشه میره بیرون ساعت 10 شب میاد شام میخوره گوشیو برمی‌داره میره تو اتاق تا نصف شب گوشی دستشه بعدم میخابه😐 آخه چرا بخدا من انقد دختر گلیم ب خودم میرسم ب شدت شوخ طبعم همه هم میگن ک خوش زبونم خیلیم خشگل باهاش صحبت میکنم چرا آدم نمیشه این بشر ن تفریحی ن بیرونی ب لطف آقای روحانی هم ک پول خرید لباسم نداریم از صبح با بچه سر به سر میذارم خوب منم دلم ی همدم میخاد همه راه ها وهم امتحان کردم زبون خوش بی محلی دعوا... 😔 ی روز خوبیم ی روز بحث حسرت ی زندگی آروم و خوشگل ب دلم مونده چ کنم😭

99/9/9.... سالگرد ازدواجمونه😍💏👰🤵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روحانی این وسط چه کاره اس😄 خب عزیزم بعش بگو.اخه با گوشی چیکار میکنه.وقتی میره تورختخواب وباگوشیه توهم برو پیشش بخواب 

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
خب گوشی یر میداره میره تو اتاق چکار میکنه تو هم برو پیشش 

انگار میخاد جا ما نباشه ما میریم تو اتاق اون میاد هال ما تو هایم اون میره اتاق

99/9/9.... سالگرد ازدواجمونه😍💏👰🤵

خوب باهاش صحبت کن بگو مشکلت رو، یعنی از اول همینجور بوده،یا تازگی هاس،اینکه میگی میره تا۱۰شب بیرون سرکارش میره 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

نمیفهمم. اخه با عقلم جور درنمیاد. کلا همیشه مدل اخلاقش اینجوری بوده و هست؟؟ حس میکنه شوهرت یه پسر جوونه مجرده که تو هم مادرشی ! کلا واسه خودش داره تنها زندگی میکنه! اینو ازش بپرس بگو فکرکردی من کیتم؟!

2706