2726

شجریان ها

ناظری ها

زند وکیلی

خواجه امیری هم بعضی کاراش

و تصنیف های دلکش و مرضیه 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بوسه بر دستان گرمت میزنم شاه دلم؛ با حضورت خانه روشن میشود ماه دلم *آرون افشار *

ایول.میخواستم اینو بنویسم.واقعیت منه ک خواهرندارم و مامانم تنها همدممه‌.خدابرای همه اونایی ک دارن حفظشون کنه.😍🥰

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

تو شب سیاه   تو شب تاریک.  ازچپ و از راست   از دورو نزدیک. یه نفر داره جار میزنه جار.    آهای غمی که مثل یه بختک روی سینه ی من شده ایی آوار.  از گلوی من دستاتو وردار  از گلوی دستاتو وردار.....🍂🍂🍂🍂

جدیده؟

تقریبا 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
ایول.میخواستم اینو بنویسم.واقعیت منه ک خواهرندارم و مامانم تنها همدممه‌.خدابرای همه اونایی ک دارن حف ...

💕💕🙏🙏

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
شاده

آره خیلی قشنگه 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

شادمهر:حس خوبیه ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده...واسه ی رسوندن خودش به تو همه ی راهو نفس نفس زده خس خوبیه😍😍😍😍

رضا بهرام:آرامشی دارم ک طوفان را بغل کردم همین دیوانگی را من ببین ضرب المثل کردم😍😍😍

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!
2706