2733
2734

اولا که واسه تولدای من هیچی نمیخره

دوما جونش درمیاد پول بده بهم کلا

ولی من هرسال براش خریدم . یه حس موذبی دارم انگار اگه نخرم براش نمیدونم چرا!!!

شلوار نیاز داره

و یه چیز مورد علاقش اینه که یه فلش بخرم کل اهنگای خواننده مورد علاقشو پر کنم بهش بدم ذوق میکنه

نمیدونم حالا فلشه رو بخرم براش اهنگارو دانلود کنم یا مث خودش با یه کیک اونم از سر اجبار میخرید چون پدرمادرم میان خونمون سرو تهشو جمع کنم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اتفاقا من باشم هم کادو میخرم هم کیک

انقدر این کارو میکردم تا یاد بگیره

و اگر خواستید بخرید به نظر من فلش آهنگ مناسبتره چون خوشحالش میکنه

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !

کیک بخر توهم بفهمه ک مث خودش بودی،بعدش ب زور بهت پول میده میخوایی کادو گرونم بخری،برو تو نت سرچ کن فلش ۳۲ چنده ک زیادم حجم نداره برای آهنگ.

ی چن‌سال مث خودش رفتارکن بفهمه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

به نظر من هرکس به نسبت شخصیت و تربیت خانوادگی خودش رفتار میکنه

اگه قرار باشه با هرکسی مثل خودش رفتار کنیم پس شخصیت اصلی خودمون چی میشه؟؟؟

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !

هیچی نخرمگه خلی؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏