2737
2734
عنوان

زنگ زدم اموزشگاه رانندگی گفتن

318 بازدید | 21 پست

از این ب بعد افسر از راهنمایی رانندگی میاد واسه امتحان عملی قبلا افسرای بازنشسته میومدن نمیدونم اوضاع بهترشد یا بدتر؟

اونایی ک دارین گواهینامه میگیرین افسرای ازمون شما هم قراره از راهنمایی رانندگی بیاد؟

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
من دو هفته پیش قبول شدم 

مبارکه خوش بحالت..من ارزوی قبولی رو ب گور میبرم دوبار رد شدم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی. ن بابا این چه حرفیه من دفعه پنجم قبول شدم 🙊

بیا تو اغوشم..خخخخ

همشم سر دوبل گیرم خدامیدونه افسر جدیدچ گیرایی قراره بده

2738
بیا تو اغوشم..خخخخ همشم سر دوبل گیرم خدامیدونه افسر جدیدچ گیرایی قراره بده

🤤😍

اره منم دوبل همش رد میشدم ولی اینقد تمرین کردم با ماشین خودمون بالاخره یاد گرفتم 

اگر صبور نیستی ؛ خودت را به صبوری بزن🌸🌱
🤤😍 اره منم دوبل همش رد میشدم ولی اینقد تمرین کردم با ماشین خودمون بالاخره یاد گرفتم 

ماشینمون ۲۰۶ صندوق نداره نمیتونم باهاش تمرین کنم چون ماشین ازمون تیباصندوقداره

من همش حس میکنم موقع دوبل میوفتم تو جوب😐

رانددگی‌میکنی؟

ماشینمون ۲۰۶ صندوق نداره نمیتونم باهاش تمرین کنم چون ماشین ازمون تیباصندوقداره

فرق نداره که تو باید با هر ماشینی بتونی بری من با پراید و تیبا نشستم

اگر صبور نیستی ؛ خودت را به صبوری بزن🌸🌱
نه هنوز😂 فقط در حد حسه

اهان..خداروشکر این ترسو ندارم..

فرق نداره که تو باید با هر ماشینی بتونی بری من با پراید و تیبا نشستم

اره باید بتونم ولی خب ماشینم تاثیر داره..پرایدوتیبا تقریبا مثل همن

2706