2726

من که یه ماهه عقد کردم رفتارم باهاش خیلی معمولیه فقط هر دفه میرم خونشون مامانش میگه پاشید برید اتاق خواب 😂

پاشید دیگههه پاشید برید 

بعد اونسری من میگفتم واسه چی بریم آخه نمیخام برم میخام به شما کمک کنم 😐😂 با شوهرم قهر بودم ولی مامانش نمیدونس ...

میگف نههههه بروووو اتاق تووو بررروو عزیزمم کاری ندارم من 

خلاصه به زور میکنتمون تو اتاق 😐

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرم و مادرم   اجازه نمیدن من و شوهرم تنها تو یک اتاق بخوابیم 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود

شوشو😑😑😑😑

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
شاشو کیه؟

شوعر به زبون نینی سایتیا میشه شوشوووو 😐😑

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

بعد تو اتاق چه میکنید

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

من وقتی میرم خونه مادر شوهرم انگار خونه خودمه هیچ فرقی نمیذارم. از منم میشنوی نرو اتاق فردا حرف درس میکنن برات

خوشبختی را تعقیب نکنید ودر جدال برای رسیدن به خوشبختی نباشید زندگی را زندگی کنید خوشبختی پاداش مهربانی،صداقت و درستکاری و گذشت شماست..

مثه تو خونه خودم براش چایی میبرم 

اسمشو با جان صدا میزنم یا میگم عشقم نفسم اینا

بعد کلا اگه یه وقت از هم ناراحت هم باشیم جوری برخورددنمیکنیم بقیه بفهمن مسائل توی خونه رو اصولا بیرون نمیبریم

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
من وقتی میرم خونه مادر شوهرم انگار خونه خودمه هیچ فرقی نمیذارم. از منم میشنوی نرو اتاق فردا حرف درس ...

چه حرفی مثلا میگن عروسمون خیلییی هاتههه🔥😁

2706