2733
2739
عنوان

حاجت دارا بیان می خوان براتون دعای مجرب صحیفه بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برای همتون می خونم اسامتونو یاداشت کنید تا فردا ان شاالله می خونم براتون الهی همگی به حاجتتون ...

منم دعات میکنم حتما 

اسمت چیه؟ اگه دوست داری بگو

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     
2728

فرستادم عزیزم... ممنونم وحیده هستم برای ازدواجم. الهی حاجت روابشی🌹❤️🙏

اگه میشه یه صلوات مهمونم کنین...مرسی  راستی توی تاپیک های ختم ونذر یامذهبی تگم کنین.پیشاپیش ممنون والتماس دعا  
منم دعات میکنم حتما  اسمت چیه؟ اگه دوست داری بگو

سمیه هستم عزیزم الهی خیر ببینی

چشم حتما دعات می کنم عزیزدلم الهی به حاجت قلبیت برسی

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2738
سمیه هستم عزیزم الهی خیر ببینی چشم حتما دعات می کنم عزیزدلم الهی به حاجت قلبیت برسی

ممنونم سمیه جان

دوستان جدید نیستم کاربریم جدیده....                                                 خانوم آقا نوید  کاربری قبلم هست     

منم دعا کنید لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

چشم عزیزان ببخشید نمی تونم تک تک جواب بدم حتما حتما از ته دلم می خونم برای همتون دعا می کنم 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار

محنا

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2706