2726
عنوان

یه سوال راجب دوران عقد❤🍃

195 بازدید | 17 پست

اگه پسر برای دختر طلابخره

بعد دختر (شاغل)طلاهای بیشتری هم خودش بخره به فامیلای خودش بگه شوهرم خریده عیبی داره؟؟؟

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله.‌دروغ عیب داره.‌کم پیبینه مگه خودش؟ چرا باید ب دیگران توضیح بدی و کاری واسه اونا انجام بدی؟  

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بستگی داره،من گاهی چیزایی که خودم میخرم رو حتی ب مادرمم میگم شوهرم خریده،چون خیلی برام ارزشمنده و میدونم وقتی ک پول داره با جون و دل برام خرج میکنه و کلا از محبت و هیچی کم نمیذاره

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

😂 یاد یه نفر افتادم طرف نامزدش براش آیفون گرفته ب‌ود میگف مامانم گرفته چقد تناقض!

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         

به فک و فامیل توضیح نمیدم کی خریده 

ولی به پدرمادرم میگم خودم خریدم . سعی کن سکه بگیری و به شوهرت نگی . من این اشتباه رو کردم سره عروسی خانواده شوهرم گفتن خب اینکه طلا زیاد داره واسم چیزای نازک و بدرد نخور خریدن . تو عقد سکه بگیر به شوهرت و خانوادش نگو . دستت طلا ببینن نمیخرن برات

بستگی ب فامیل داره مثلا فامیل ما خیلی پولکی هستن و معیار دختراشون و خودشون واسه انتخاب همسر پولداری طرفه و خرج کردن زیاد و بریز بپاش من خودم اینطور نیستم و پول در درجه اول اهمیت نیس برام با این نمونه افراد باید بگی شوهرم خریده 

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
2706