2726
عنوان

شماهم شنیدین؟

358 بازدید | 21 پست

توی افغانستان یه دختره باباش کارگر معدن بوده نفراول کنکور شده گفته روزی چهارساعت میخوابیده بنظرم اگه کسی اراده کنه میتونه ربطی به پول دار بودن وکلاسای تست انچنانی نداره خواستن توانستنه

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  

چرا راه دور میری... تو ایران خودمون کم نیستن این افراد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نشنیدم ولی رحمت بهش 

.🦋به نام خدایی که تنهاست🦋 شب سردی است و من افسرده.راه دوری است و پایی خسته.تیرگی هست و چراغی مرده .میکنم تنها از جاده عبور .دور ماندند ز من آدم ها.سایه ای از سر دیوار گذشت.غمی افزدوه مرا بر غم ها.فکر تاریکی و این ویرانی.بی خبر آمد تا با دل من .قصه ها ساز کند پنهانی.نیست رنگی که بگویدبامن.اندکی صبر سحر نزدیک است .هر دم این بانگ برآرم از دل.وای این شب چقدر تاریک است؟خنده ایی کو که به دل انگیزم؟قطره ای کو که به دریا ریزم؟صخره ای کو که بدان آویزم.مثل این است که شب نمناک است .دیگران را هم غم هست به دل .غم من لیک غمی غمناک است .

بله شنیدیم اونجا قانونمنده یعنی واقعا هر س به اندازه تلاشش سهم میبره برعکسخ اینجا ولی گلم من که سنو سالم ازین حرگذشنه تا دکترا هم رفتم ولی دلم له حال این کنکوریا الان میسوزه واقعا که

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
بله شنیدیم اونجا قانونمنده یعنی واقعا هر س به اندازه تلاشش سهم میبره برعکسخ اینجا ولی گلم من که سنو ...

این سهمیه ها واقعا بده در حقمون واقعا ظلم میکنن

.🦋به نام خدایی که تنهاست🦋 شب سردی است و من افسرده.راه دوری است و پایی خسته.تیرگی هست و چراغی مرده .میکنم تنها از جاده عبور .دور ماندند ز من آدم ها.سایه ای از سر دیوار گذشت.غمی افزدوه مرا بر غم ها.فکر تاریکی و این ویرانی.بی خبر آمد تا با دل من .قصه ها ساز کند پنهانی.نیست رنگی که بگویدبامن.اندکی صبر سحر نزدیک است .هر دم این بانگ برآرم از دل.وای این شب چقدر تاریک است؟خنده ایی کو که به دل انگیزم؟قطره ای کو که به دریا ریزم؟صخره ای کو که بدان آویزم.مثل این است که شب نمناک است .دیگران را هم غم هست به دل .غم من لیک غمی غمناک است .

اونجا افغانستانه عزیزم هنوز مافیا وارد کنکور.نشده اینجا شما روزی دو ساعت هم بخوابی اگه هوش خارق العاده مثل رستگار رحمانی نداشته باشی نهایت داروسازی یا به بدبختی پزشکی بیاری!

بعد تازه میری سرکلاس میبینی یکی روزی دوازده ساعت خوابیده با سهمیه نشسته کنارت!

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

اره توکشورخودمون که بیشترن نمونش یکی ازاشناهامون خارج داره زندگی میکنه باتحصیلاتش ازایران رفت یه شوهر سویدی گرفت یه بچه هم داره

خدایا خداجونم هرکی تونی نیسایت مشکل داره خودت به بزرگی خودت مشکلشون روحل کن  

خاطره شد مربوط به نسلهای قبله گلدخترم دیگه الانیا نمیتونم مافیای بدی پشت پرده کنکوره حوصله ترکیدن ندارم بازش نمیکنم

خاطره شد مربوط به نسلهای قبله گلدخترم دیگه الانیا نمیتونم مافیای بدی پشت پرده کنکوره حوصله ترکیدن ند ...

نه خاطره نشده هنوز نوه ی ندیده ی نبیرم....... دوست خودم با تمام بی پولیش یه نابغس... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اره توکشورخودمون که بیشترن نمونش یکی ازاشناهامون خارج داره زندگی میکنه باتحصیلاتش ازایران رفت یه شوه ...

نسل جدید دهه هفتاد و هشتاد و اینا رو بحثه دهه شصت و پنجاهیا و چهلیا بعله وز یکم وجدان بودن توی مملکت 

2706