2410
2553
عنوان

اونایی که خونه پدرشوهراشون میشینن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 66 پست
پول پیش نداریم اخه

شمارو نمیدونم 

من طلا دارم میفروختم که فقط برم.اون هفته هم شوهرم راضی شده بود بریم رفت مشورت کرد اومد رایشو زده بودن.دیگه حالم از اینجا بهم میخوره.

مثلا دیشب میخواسته منو براشام دعوت کنه جاریمو نمیدونم کی دعوت کرد که۵اینجا بود منو ساعت۸شب گفته بیا پایین.گفتم باشه.حمام میخواستم برم ظرف بشورم لباسامم پهن کنم یه ساعتونیم کشیده کارم.رفته به شوهرم گفته چرا زنت نمیاد پایین تارفتم گفتن دیرکردید.گفتم دیر گفتین کارداشتم.

بدجووووری از چشمم افتادن.

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برادر من الان ۱۴ ساله خونه پدرم زندگی میکنه زنش از صبح بیرون مادرم غذا اینا برای داداشم و برادرزاده ...

اره والا،مام فقط نگاه😂

زن داداش من تو اون ۶سال شاید دو یا سه بار غذا درست کرده بود برا خودشون

ناهار و میخورد،شامشونم از بالا میبرد پایین و به داداشم میگفت خودم درست کردم🤦‍♀️مامانم میگفت کسی به روش نیاره غرورش شکسته میشه پیش شوهرش...

اخر دستم گفت چهار چوب خونتون انرژی منفی داره نمیتونم بمونم تو این خونه🤦‍♀️🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
ببخشید مگه پدرشوهر مسئول نداری ماست؟

ن بخدا منظورم این نیست

ایندفعه ب ما میگه شما کرایه بدین خواهرت یعنی خواهرشوهرم دستش تنگه بدم ب اون 

مگه ما مسوول نداری اونیم

برا همه باباس برا ما ن

بعدشم اینم نباشه پدرباید تکیه گاه پسراش باشه  از پشتشن 

2456
اره والا،مام فقط نگاه😂 زن داداش من تو اون ۶سال شاید دو یا سه بار غذا درست کرده بود برا خودشون ناه ...

دقیقا زن داداش من اگه ناهی یکبار غذا درست کنه اونم یه غذای خیلی ساده داداشم مثل پروانه دورش نیچرخه و به همه بی محلی میکنه 😐😐😐😐

شمارو نمیدونم  من طلا دارم میفروختم که فقط برم.اون هفته هم شوهرم راضی شده بود بریم رفت مشورت ک ...

عزیزم طلاهامو فروختم ماشین خریدیم 

بدون ماشین با بچه ی کوچیک تو کرونا نمیشه

2714
بزار جمع کنه اخرش همش مال خودتون 

ن بابا ازین خبرا نیس

همسرم میگه وقتش برسه همه رو میدم ب دختراشون

آخه مادرهمسرم عاشقققق دختراشه

از همین الان ک خبری نیس همه ی طلاهاشو داده ب دخترانش دیگه چیزی نداره

ن بابا ازین خبرا نیس همسرم میگه وقتش برسه همه رو میدم ب دختراشون آخه مادرهمسرم عاشقققق دختراشه از ...

خوبه همسرت میشناسشون اگه همسرت هم با اونا بود خیلی خیلی اذیت میشدی

ماهم باهم زندگی میکنیم. 

آخه اوناهم راه درآمد جز حقوق بازنشستگی ندارن. ماکه قراربود بیرون اجاره بدیم خب به اینامیدیم راه دوری نمیره. میدونی چقدر اجاره های بیرون زیاده و هرسال یاباید یه چیزی رو اجاره بذاری یابلندبشی. ما4سال ونیمه زندگی میکنیم یاقبض میدیم. 

خدا خیرشون بده وگرنه الان خونه ی خوب نداشتیم 

... 
2706