2726
عنوان

بیاین نگین ایا دخترم باهوشه یا من اینطور فکر میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 67 پست

دختر همسایه مون این مدلی ۱۲ ماهشه راه میره ، عینک ببینه نیزنه چشمش ، گوشی میبینه با گوشی صحبت میکنه کلمات میگه 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی واقعا این حرکات نشونه باهوش بودنشه؟دختر منم همین حرکاتو میکنه و خیلیم حرف میزنه.اسم داداششو میگ ...

اخه از ۱۰ ماهگی این کاراش بیشتر شد و الان ۱۱ ماهشه تا کاری میگم فورا متوجه میشه گوش میده یا درک از اطرافیانش و محیط بالاس بچه اطرافیانم اینطور نیستن اما خنگم نیستن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728

مرسی از پاسخگویی همتون خدا بچه هاتون حفظ کنه و دامن منتظرا سبز بشه الهی زود

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

چه فرقی می کنه باشه یا نه 

شاد بزرگش کن 

به علایق و استعدادهاش بها بده و مسیر موفقیتش را برای رسیدن به اهدافش هموار کن 

لازم نیست شاگرد اول باشه یا باهوش موفق بودن ربطی به باهوش بودن نداره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اخه از ۱۰ ماهگی این کاراش بیشتر شد و الان ۱۱ ماهشه تا کاری میگم فورا متوجه میشه گوش میده یا درک از ا ...

اره دختر منم درک میکنخ مثلا میگم دست نزن فوری دستشو میکشه یا میگم غزل بد اخم میکنه یا میگه بَ یعنی بد.یا کنترلو برمیداره شبکه عوض میکنه اگه از چیزی خوشش نیاد یا میاره نیده دست من ک عوض کنم

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار
چه فرقی می کنه باشه یا نه  شاد بزرگش کن  به علایق و استعدادهاش بها بده و مسیر موفقیتش را ...

حتما مرسی عزیزم از یاداوریت 

منم مامانم گفت ۶ ماهی خیلی خوب حرف میزدم

اما الان ی خنگ ب تمام معنام

دوتا عدد سه رقمی نمیتونم ذهنی باهم جمع یا کسر کنم

اما هنرم خیلی خوبه😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)

واا اینا که چیزی نیست پسر من ۱۲ ماهگی خودش خودشو پوشک میکرد 🙄😏

۹۹/۹/۹خونه ای که دوست دارمو خریدم.برای براورده شدن ارزوم یه اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم میفرستید ⚘

یا مثلا حواسم ب گوشیم باش میاد جلو صورتم ک ب اون توجه کنم یا سرم مبکشه بالا ک نگا کنم 

یا چیزی دست بزنه میگ اخیه دست نزن میگه ادی و دست نمیزنه و اون وسیله تا میبینه هرجا میگه ادی

واا اینا که چیزی نیست پسر من ۱۲ ماهگی خودش خودشو پوشک میکرد 🙄😏

خوشبحالت راحت بودی پس!

بتظرم عادیه 

همه بچه ها تقریبا همین کارارو میکنن 

من فک میکنم جفت پسر داداشام خیلی باهوشن ی. دوساله داره ی 4ماهه 

اون 4ماههاینقد باهوشه ک ادم نگاش میکنه میترسه واقعا نگاهش ب ی نوزاد چن ماهه نمیخوره هنوز ی ماهش نشده بود میخندید 

اون دو ساله هم ب حدی میفهمه ک حد نداره مثلا ی بار امده بود خونه مامانم داشت اذیت میکرد خواهرم گفت وای فلانی چرا اینو اورده اذیت میکنه با اینکه اسمی ازش نبردیم ومی‌کنم اشاره ای نکردیم یهو گفت اصن من میرم هر کاریم کرد دیگه نموند مجبور شدیم زنگ بزنیم بیان دنبالش 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2706