2737
2734

دوستان من دیروز دوره قاعدگیم تموم شد وامروز کیت رو زدم ومثبت شد یعنی هردو خطش پر رنگ حالا سوال باید ما دیشب اقدام کردیم برا باروری لازمه که امشب هم مقاربت کنیم ومحدوده تخمکگذاری معمولا چند روزه؟وبهترین فاصله بین دواقدام معمولا چند روزه؟

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔

هیچ میدونستین کیت تخمک گذاری آزاد شدن تخمک رو نشون نمیده؟ فقط تخمک گذاری رو نشون میده؟ اصل هم ک آزاد شدنه. پولتونو نریزید تو جوب

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جنسيت برات مهم نيست يك شب در ميان اقدام كن

خب میگن موقعی که کیت مثبت بشه ۲۴ یا۳۶ساعت بعد تخمک ازاد میشه یعنی لازمه امشب هم اقدام کنیم یا ۱روز در میون؟برا پسر میگن ۲روز در میون درسته؟

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
2728
هیچ میدونستین کیت تخمک گذاری آزاد شدن تخمک رو نشون نمیده؟ فقط تخمک گذاری رو نشون میده؟ اصل هم ک آزاد ...

جدی؟

جدی؟

بله من کلا یلعر خریدم بعد ک اینو فهمیدم دیگه نخریدم. حالا مگه قدیما کیت میت بود ول کن بابا اقدامات مرتب بکن و توکل کن بخدا. مگه همه با کیت حامله شدن. چرته اصلا

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2738
بله من کلا یلعر خریدم بعد ک اینو فهمیدم دیگه نخریدم. حالا مگه قدیما کیت میت بود ول کن بابا اقدامات م ...

خب من که دیروز قاعدگیم تموم شد ودیشب اقدام کردم به نظرت بهترین زمان فاصله بین دو اقدام چقدره؟

خب من که دیروز قاعدگیم تموم شد ودیشب اقدام کردم به نظرت بهترین زمان فاصله بین دو اقدام چقدره؟

معمولا میگن از روز ۱۲ تا ۲۰ پریود رابطه داشته باشید شانسش بالاس ی شب در میون. برنامه دکتر مینت رو از بازار بگیر نصب کن قشنگ بهت میگه.خیلی خوبه

معمولا میگن از روز ۱۲ تا ۲۰ پریود رابطه داشته باشید شانسش بالاس ی شب در میون. برنامه دکتر مینت رو از ...

اها ممنون😘