2737
2739
عنوان

طول روز چقدرباشوهراتون که سرکارن تلفنی حرف میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس انتظارمن بیجاست؟

نه بالاخره هم همسر شماس هم پدر بچتون حتما شده اخر شب زنگ بزنه خیالش از شما راحت بشه بعد بگیره بخوابه.

یه زنگ که به جایی برنمیخوره.

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
نه والا اینقدر کار داریم به دلتنگی نمیرسه شب خونه ایم هر دو و وقت آزاد داریم..گپ میزنیم،پباده روی آ ...

من اصلاحالم گرفته است وقتی یادم نمیکنه دست ودلم به کارنمیره منم شاغلم ولی وقتی زنگ نمیزنه یادم نمیکنه همش میشم فکروخیال

من اصلاحالم گرفته است وقتی یادم نمیکنه دست ودلم به کارنمیره منم شاغلم ولی وقتی زنگ نمیزنه یادم نمیکن ...

زمان خودت رو پر کن

به قول دکتر هلاکویی

اینقدر زمانتون رو با فکر خوب و کار خوب پر کنید،تا جا برای فکر بد و کار بد نمونه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
🙄نمیدونم به نظرم بایداین هوای پاییزی دل انگیز رومیدید یادمن می افتاد زنگی میزد

وخی عامو هوا پاییزی تو ای گرونی و کرونا هوا ک عیچی خود خداهم بیاد ادم یاد هیشکی نمیوفته

به زودی من مامان میشم😊در باره ناباروری میتونم کمکتون کنم