2410
2553

شماکی موهاتونو رنگ کردین؟من موهام خیلی بدشده ودورنگه حالادوستم آرایشگره ومیگه همه میان توآرایشگاه موهاشونو واسه زایمانشو یاواسه گرفتن عکس بارداری رنگ ومش میکنن منم دوستدارم رنگ ومش کنم بنظرتون دکلره ضرر نداره البته تومش کلاهی دکلره فقط به ساقه مو میخوره واصلا ریشه رورنگ نمیکنن؟؟حالا رنگ کنم یان؟اگه اره توچه هفته ای بنظرتون رنگ کنم؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من ی هفته قبل زایمانم عروسی برادر زادم بود هم مو رنگ کردم هم اپیل کردم هفته ی بعدم‌ترتمیز و خوشگل رفتم زور زدم ک بزام ریدم

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  

چندهفتته؟

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2714
فك كنم از ٣٨هفته به بعد ميتوني رنگ كني  ولي من شنبه زايمانمه و گذاشتم واسه عيد رنگ كنم كه موها ...

38هفته که خیلی دیره خواهرتاریخ زایمانم29/9هستش البته به درخواست خودمه چون میخوام تاریخ تولدش خاص باشه واینکه میترسم زودتر زایمان کنم البته من سزارین هستم

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
38هفته که خیلی دیره خواهرتاریخ زایمانم29/9هستش البته به درخواست خودمه چون میخوام تاریخ تولدش خاص باش ...

عزيزم بهترين زمان سزارين از ٣٨هفته به بعد كه بچتم وزنش خوب باشه

استرس به خودت نده انشالله به موقع به دنيا مياد 

منم میخوام هفته اخر مش کلاهی انجام بدم فک نکنم مشکلی داشته باشه دیدم تو ارایشگاهها میان خانومهای با ...

بنظرتون مش چ رنگی کنم؟؟دوستم میگه زمینه موهاتو تیره میکنیم ومش یخی واست میزارم خیلی قشنگ میشه بنظرتون جالبه؟؟

الان26هفتمه

زوده هنور

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2706