2410
2553
عنوان

کم رشد کردن دور سر نوزاد ۴ماهم 😔😔

725 بازدید | 22 پست

سلام 

دور سر موقع تولد ۳۵ بود،سزارین بودم ۳۹ هفته کامل،انروز که واکسن ۴ماهگیش زدم شده ۳۹.۵ دورسرش،بهداشت گفت کمه،استرس دارم میمیرم 

کسی بوده اینجوری باشه و بچش خوب شده باشه؟

بچم غلت میزنه به شکم میشه دستاشم میزاره زمین میاره بالاسرش رو،اجسامم میگیره با دستاش،گردنم میگیره

وقتی دراز کشبده سرش میاره بالا که بشینه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چیزیش نیست.سری بعد بری خوب شده.زیاد باحرف بهداشت به خودت استرس نده

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2720

دکتر اطفال ببر.ولی پیشرفتی که داشته خوبه.فکر نکنم جای نگرانی باشه.ولی حتما دکتر ببر ببین چی میگه.هیچوقت درمورد بچت کوتاهی نکن.پشت گوش ننداز چیزی رو.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

2714
2706