2726

این ماه فولیکول هام خیدی خوب بود ب حدی ک دکتر گفت خیلی عالیه و احتمالا چندقلو میشه اما دقیقا سر یک هفته بعد از ای یو ای امروز پریود شدم حداقل صبر نکرد هفته ی بعد ک زمان پریودمه پریود شم چرا اینق ر زود خدایااا خسته شدم چقدر امپول و دارو خوردم

نگران نیاش بهم خوردن خود چرخه پریودی نشونه اماده شدن رحم واسه بارداریه🌹🌹🌹

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

متاسفم عزیزم.انشالله خدا هرچه زودتر این هدیه شیرین رو بهت ببخشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ناباروری بدون علت خودش یه امیدی هست 

شما شاید دیر زا باشید 

خیلیا تو خونواده ما بودن که بعد ۱۰ یا حتی ۱۵ سال باردار شدن و هردو سالم بودن فقط دکتر گفته دیر زا هستن 

توکل کن به خدا عزیزم 

من  به محضی که ای یو ای کردم باردارشدم

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
دوسال و نیم منتظرم این دومین ای یو ایم بوو تازه ماباروری بی علت دارم هیچ کودوم مشکلی نداریم 

من ۱۲ سال خونه ارم واسه هر دو بارداریم پنج سال طول کشید باردار بشم بدون علت با سه تا ای یو ای منفی هر دو رو طبیعی باردار شدم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!