2733
2734

من نمیتونم هیچ قرصی بخورم و خون بالا میارم 

بخاطر عوارض قرص متفورمین این بلا دوسال پیش سرم اومد...

دکترم گفته نباید بخوری حتی اسیدفولیک و.... 

ولی همش نگرانم بچم ناهنجاری چیزی بشه 

خودمم کم خونیم تالاسمی مینوره 

چ کنم

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چیزی در مورد مشکلت نمیدونم .ولی میدونم اسید فولیک باید خورد.

اما حالا ک نمیتونی قرص بخوری تو نت بگرد ببین منابع اسید فولیک تو خوراکی ها چیه .خیلی از خوراکیا اسید فولیک دارن حداقل با کمک اونا ب بدنت اسید فولیک برسون 

خواهر من اصلا نخورده . خدارو هزار بار شکر بچه هاش سالمن 

مامانمم نخورد اصلا خالمم همینطور بچه هاشون ک سالمه ولی من تونی نی سایت میبینم خبلی بده نخوری

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
2738

خوشگلم قرص ویتامین  ب ۱۲امتحان کردی? خونسازه و برای کمبود اهن عالیه ' چون وینامین محلول در ابه در صورت اذیت شدن و یا ازیادش در بدنت با ادرار دفع میشه به دکترت هم بگو بلکه یاد بگیره من زمانی که المان بودم فهمیدم اینو اونجا اصلا قرص اهن مخالفن و بیشتر موافق محرک سازی لدن برای تولیدد خون و جذب اهنن برای همین ب ۱۲ رو تجویز میکنن حتی داروساز داروخانه ایرانم اینپ میدونه وای دکترای ما متاسفانه میشینن مطب یادشون میره خودشونو آپدیت کنن به روز

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر

یعنی تالاسمی داری و دکترت هیچ اقدامی نکرده؟

امپولی چیزی

اینجوری دختر خودت نابود میشی عزیزم

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
چیزی در مورد مشکلت نمیدونم .ولی میدونم اسید فولیک باید خورد. اما حالا ک نمیتونی قرص بخوری تو نت بگر ...

تخم شربتی اهنش خوبه' سیب سرخ با پوست رنده کن یه مقدار تیره شه در هوای اتاق بعد بخور با گلاب یا بیدمشک روش بده' 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر