2726
عنوان

کیت تخمک گذاری

58 بازدید | 16 پست

این الان یعنی مثبته؟ یعنی تخمک دارم و امشب اقدام کنم؟ روز 10 پری هسم 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨

نه فردا دوباره بزار باید قشنگ مثل اون خطه تیره بشه

🍃عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت 🍃                           که گناه دگران برتو نخواهند نوشت                                           

نه عزيزم صبر كن پر رنگ ترم ميشه البته نميدونم هرماركي به جوريه ولي مال من پر رنگ تر از اين بود دوره هات چند روزه ست

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزيزم صبر كن پر رنگ ترم ميشه البته نميدونم هرماركي به جوريه ولي مال من پر رنگ تر از اين بود دوره ...

28 روزه 

چون دکتر گفته بود 10.12.14 پری اقدام کن امروز گذاشتم حالا از امشب اقدام شروع کنم یک شب در میون؟ 

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
عزیزم مثبه ولی هنوز جا داره یعنی فردا و پس فردا تخمک بیشتری ازاد میکنی و اگه پس فردا اینا امتحان کنی ...

میگم درسته میگن اسپرم 5 روز زنده میمونه؟ یعنی اگه امشب اقدام کنم فردا آزاد شه تخمک باز میگیره؟ 

28 روزه  چون دکتر گفته بود 10.12.14 پری اقدام کن امروز گذاشتم حالا از امشب اقدام شروع کنم یک ش ...

اره عزيزم شروع كن كيت هم نزار من يك ماه گذاشتم فقط استرس ميده به ادم پريت كه تموم ميشه روز در ميون اقدام كن تا وقتي دوباره پري ميشي كيت هم ولش كن 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اره عزيزم شروع كن كيت هم نزار من يك ماه گذاشتم فقط استرس ميده به ادم پريت كه تموم ميشه روز در ميون ا ...

واقعا؟ من اولش بچه پسر میخواستم برا همی کیت و اینا گرفتم که روز تخمک‌گذاری اقدام کنم الان میبینم انقدر بچه دوس دارم که دیگه برام فرقی نداره 😍 میگم من اگه امشب اقدام کنم فردا تخمک آزاد شه چی؟ میگیره؟ چون میگن اقدام یک شب در میون یا بذارم از فردا اقدام کنم؟ 

واقعا؟ من اولش بچه پسر میخواستم برا همی کیت و اینا گرفتم که روز تخمک‌گذاری اقدام کنم الان میبینم انق ...

اقدام كن خيلي بهش فكر نكن اگه پيگيرش باشي نميشه استرس نداشته باش اين چيزا به خواست خداست هرموقع خدا بخواد ميشه من اين ماه كه باردار شدم اصن اقدام درست و حسابي نداشتم اوج تخمك گذاريم اصلا شوهرم نبود دو شيفت سر كار بود ميومد خسته ميخوابيد صب بيدار ميشد ميرفت واقعا موندم چطوري شده

اقدام كن خيلي بهش فكر نكن اگه پيگيرش باشي نميشه استرس نداشته باش اين چيزا به خواست خداست هرموقع خدا ...

خداروشکر که باردار شدی عزیزم برا منم دعا کن

الان فقط نمدونم از امشب شروع کنم یا فردا الان زیر دلمم یکم درذ میکنه 

خداروشکر که باردار شدی عزیزم برا منم دعا کن الان فقط نمدونم از امشب شروع کنم یا فردا الان زیر دلمم ...

از هروقت شروع كردي فرقي نداره از امشب شروع كن ميخواي هروقت خدا بخواد ميگيره ربطي به اقدام شما نداره بعضيا دو سه روز مونده به پري رابطه داشتن باردار شدن بعضيام مثه خودم سه ماه اوج تخمك گذاري رابطه داشتم نشدم 

2706