2726
عنوان

غذا برای شوهرم چی بزارم مسافره

110 بازدید | 14 پست

داره میره قم 

۲ روزه اونجا میمونه 

خونه یکی از اقوام میمونه کسی خونه نیس 

من خواستم براش غذا بپزم چون یخچال هست میزاره میمونه خراب نمیشه 

فقط چی درست کنم؟ دو مدل غذا بگید ک زود خراب نشه و راحت هم باشه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر میمونه😂😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
کتلت الویه استامبولی

کتلت یخ کنه بد نمیشه؟ 

2706