2733
2734
عنوان

آی وی اف

416 بازدید | 35 پست

سلام عزیزان از دیشب دچار افسردگی شدید شدم 

میشه به سوالات جواب بدین

۱.همه آی وی اف ای ها استراحت مطلق هستن؟

۲.الان هزینش چقدره؟

۳.دردناکه؟

۴.همه بعد  آی وی اف آمپول میزنند ؟از ناف؟تا ۹ماه و هر روز میزنید؟

۵.نگاه مردم بهتون چطوریه؟

۶.بعد آی وی اف زندگی عادی دارید؟

ممنون

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

اول اینکه لزومی نداره مردم بدونن شما دارین چکار میکنین من ۵ بار آی وی اف کردم جز خودمو شوهرم هیچ کس نمیدونه دوم هزینه با دارو حدوو ۱۶ تا ۱۷ تومنه شوم اینکه نه دردناک نیست آمپولا زیر جلدیه و سوزن انسولین برای پانکچر هم یه بیهوشی یه ربه داری اگه مشکلی نداشته باشی هم تو بارداریت تزریقی نداری استراحت مطلقتم تا ۱۵ روز بعد از انتقال جنینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ای وی اف کردم .همه استراحت مطلق نیستند .هزینش اگه تعیین جنسیت نداری. بین ۱۵ تا ۲۰ ملیون.دردناک نیست.به اطرافیان نگفتم اگه می‌گفتم می‌دونم دیدشون بد بود.من فقط دو هفته انتقال استراحت بودم بعدش زندگی عادی داشتم.بعضی امپولا را باید تا آخر ۹ ماه بزنی

2731
اول اینکه لزومی نداره مردم بدونن شما دارین چکار میکنین من ۵ بار آی وی اف کردم جز خودمو شوهرم هیچ کس ...

راستی اینو که میگن اولین هی وی اف رایگانه درستع؟

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

بعد ای وی اف بهتره استراحت داشته باشی

امپولم از قبل انتقال تا دوهفته بعدش ومشخص شدن جواب باید بزنی..حالا بعصیا کمتر یاوبیشتر.. یکی رونافشه..یکی روبازوشه...یکی رو باس نش.. یکیم همشو داره...

بعد مثبت شدن هم بستگی ب شرایط جنین داره.. اصلا هم درد نداره 

فقط یذره درد پریودی..

بجز کسی ک میومد امپولمو میزد کسی موضوع رو نمیدونست..ک امپول زنم غریبه بود..

از زندگی عادی هم بهتره چون خیلی بهت توجه میشه😂😂 اگه ب خاهرشوهرو...... فحش ناموسی هم بدی بازم شوهره قربون صدقت میره😂😂

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
استارتر منم حال شما رو دارم  داغونم میترسم از ای وی اف مشکلتون چیه؟

فعلا دقیق مشخص نیس هنوز قراره برم هیستروسکوپی

اول اینکه لزومی نداره مردم بدونن شما دارین چکار میکنین من ۵ بار آی وی اف کردم جز خودمو شوهرم هیچ کس ...

پنج بارم منفی شدید؟

هیستروسکوپی وخراش اندومتر هم انجام دادید؟؟

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 
2738

من ای یو ای کردم یکم درد داشت و جوابم نگرفتم میخوام واسه ای وی اف اقدام کنم،،دوستمون راست میگن لزومی نداره کسی بدونه چون ماها هنوز به فرهنگی نرسیدیم که این چیزارو بد ندونیم

بعد ای وی اف بهتره استراحت داشته باشی امپولم از قبل انتقال تا دوهفته بعدش ومشخص شدن جواب باید بزنی. ...

نتیجه گرفتین عزیزم؟

پنج بارم منفی شدید؟ هیستروسکوپی وخراش اندومتر هم انجام دادید؟؟

من تو ۳ تا آی وی افم اصلا جنین نداشتم فقط یه انتقال ناموفق تا حالا داشتم هفته آینده هم انتقال دارم نه گفتن لازم نیست فرم رحم مناسبه

وای منم هیستروسکوپی و خراش دارم😰😥

مشکل شما چیه؟ خراش واسه چی؟

2706