2733
2734
عنوان

چ خاطره عاشقانه با عشقتون دارید ک یادتون نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 3465 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز بستنی قیفی خرید داشت آب میشد مالیدم به سر و صورتش . بعدم با دستمال براش پاک کردم 

. قش کرده بود از خنده . هر سری دوباره میرفت بستنی می خرید . 

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

دوست بودیم مشکوک به سرطان رحم شدم و افتادم به خونریزی بی وقفه سه ما دنبال درمان بودیم تا اینکه میخواستن رحممو در بیارن. لحظه به لحظه کنارم موند و کمکم کرد و امید داد

روانشناسی کودک
2731

خیلی حواسش به من هست از اول تا الانم که پسرم ۶ ماهش شده روزی ۵ بار زنگ میزنه حالمو میپرسه منو میخندونه شادم میکنه شبا هم که خونه میاد فقط به فکر این هست که یه کاری کنه من خوشحال بشم فداش بشم

موندگار نبود

ولی یه صبح از خواب بیدارشدم دیدم دوستم توی وات بهم پی ام داده اون بالا اعلانشو دیدم با خودم گفتم ولش کن حتما میخواو بگه بیا بریم فلانجا و پیامشو بازنکردم تا نزدیکای ظهر

بعد بازش کردم دیدم نوشته:آیلین بیا کامی بهم پیام داده ازم خواهش کرد حرفاشو بهت برسونم(چون بعد جداییمون هیچی از من نداشت) 

واااای فکرکنیدبعد3مااه ک مثل مرده متحرک زندگی میکردم ی همچین خبری بهم برسه از کسی که ب شدت بهش علاقه مندم

بهترین روز زندگیم بود ولی متاسفانه باز جداشدیم😔

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738
تو کتابخونه دانشگاه خوابیده بودم تا از کلاس برگرده بعد که اومد با بوس بیدارم کرد😐😐😂😂 کتابخونه د ...

ای جان  

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!

قیمه ام سوخت   

گفت حلال کن غذای سوخته دوست ندارم خانم   

خیلی ناراحت بودم اما کلی خوشحالم کرد  

تازه شامم خودش درست کرد   

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

رفته بودیم مسافرت ای خوش گذشت 

۶ سال پیش ۳ و نیم خرج کرده بودیم فقط برا خورد و خوراک 

لباس و اینا نه 

رفتیم یه جا من شال دلم میخواست کارت و شوهرم داد مرده کشید گفت اقا موجودیتون صفره 

من 🥴

شوهرم 🤔🤤

شوهرم گفت ن اقا یه بار دیگه بکش میدونم داره باز کشید گفت صفره  یه نگاه به هم کردیم پقی زدیم زیر خنده همه نگامون میکردن شوهرم میگفت یاخدا کجا خرج کردیم ما 

بعدش از اون یکی کارتش خرج کردیم 😂😂😂😂😁

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

هنوز نامزد نبودیم ساعت سه نصف شب اومد پیشم را هم رفتیم بیرون ولی کسی ام نفهمید 

موقع عقدمون وقتی چادر انداختم سرم ک بهم گفت تا امروزم فکر میکردم نمیتونم ب دستتت بیارم ولی حالا باورم شد ک تو اومده بودی تا دوباره زندگیمو روح بدی 

لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤❤💋💋💋 کاربری دست سه نفره خواهشا گیر ندین ❤❤❤فرفری موی غزل ساز چشم رنگی هسدم ❤💋دختر خیابان بهار کوچه فروردین پلاک ۱۱ ❤🌷🌲💐  منُ این صنمُ عاشقی باقی عمر♡کامرانم 💋💋💋❤دختر ترک 🇹�🇹🇷�� دنیایم قشنگ است چون ب همه چیز قشنگ نگاه میکنم ❤

خاطره که زیاد دارم البته الان شوهرمه اما از همه بهتر خاطره مسافرتمون به کیش بود. خیییییلی خوب بود.خیییییلی. الانم که ازدواج کردیم رفتیم اما مثل اونبار اول نبود. 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706