2726

یه خاطره بگید ک حال همرو خوب کنه 

چی باعث شده موندگار شه

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!

من ی اناناس با اجازتون بر دارم تا شما از عشقاتون بگین

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه لحظه ها 

کدوم رو بگم 

وقتی تو فرودگاه دیدمش جنتلمنی که این همه راه اومده بود تا منو ببینه 

اولین باری که دوست دارم گفت 

و تک تک لحظه ها 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

بعدعقدازمحضر بایدمیرفتیم خونه مهمون داشتن گازشوگرفت رفت یه جای خلوت وایساد اشک می‌ریخت ومیگفت خداروشکر منم گریم گرفت

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

تولدش بود کیکو زدم تو صورتش 🤣اونم تلافی کرد زد بشدت ازش ناراحت شدم 

قهر کردم داشتم میرفتم از پیشش تو کوچه پیش دوستامون گفت نرو برگرد گوش ندادم اومد بلندم‌کرد گذاشتم رو دوشش و بردم 🤣🤣🤣🤣یادش بخیر 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.

من همه خاطرات خوبم باشوهرم مال دوستیمونه بعدعقدچیزی نبود...رفتم خونش بعدهمسایه هادیدن فکن دیوارب دیوارازخونه همسایه ای که نبود دررفتم اون موقع خیلی میترسیدم ولی الان میخندم بهش

2706