2737
2734

سلام .من توی هر رابطه ای رفتم همه بهم خیانت کردن .الان 37سالمه 6سال با یه پسری دوست بودم .اوایل واقعا عاشقم بود .خواستگاریم اومد. اما یهو یه اس ام اس و عکس ازش دیدم که با یه دختر دیگه بود و زیر بار نرفت گفت ماله سالها قبله .منم ولش کردم .خودش بعد از چندماه گریه و زاری اومد با من .اما دیگه رابطه قبل نشد .من فکرم خراب شده بود و مدام بهش گیر میدادم و خیانتشو میزدم توی سرش.دست خودم نبود مدام دعوا .شاید در سال 4دفعه همدیگرو میدیدیم. همش قهر .اما خودش میومد سمتم گاهی هم من میرفتم..تا اینکه منو ول کرد بخاطر بهونه هام .1سال از هم جدا بودیمو من طاقت نیاوردم رفتم سراغش .باز با هم رابطه برقرار کردیم و متوجه شدم توی اون یکسالی که با من نبوده با دختری تا حد ازدواجم پیش رفته /.عکساشونو دیدم .البته فقط خواستگاری رفته بود و نمیدونم دلیل قطع رابشون چیبوده .و گفت خانواده هامون ب مشکل خوردن ..توی این مدت گفت به من فرصت بده .واقعاااااااااا هم تغییر کرد .اما از اول همیشه به حجاب من گیر میداد .تا اینکه من خواتم محل کارمو عوض کنم .گفت اگه عوض کردی دیگه دور منو خط بکش .منم عوض کردم . و الان 7ماهه کلا منو ول کرده هرچی پیام میدم جوابمو نمیده .فقط گفت بهت گفته بودم باید حرفمو گوش کنی .و بین منو کار تو کار رو انتخاب کردی .          من حال روحیم خرابه خیلیییییییی دوسش دارم .چکار کنم ؟ هرچی پیام میدم جوابمو نمیده .توروخدا کمکم کنید. باید این را هم بگم که من گفتم میترسم بازم منو ول کنی .من کارمو هم از دست ببدم بعد توام ولم کنی.  (((((بهم گفت بهت تضمین میدم همین الان بریم عقد کنیم اگه خواستی تضمین از این بالاتر ندارم ))).اما من........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیالش بشو اینجورآدماهمیشه دردسر دارن تجربه دارم که میگم الانم زیریه سقفیم هرروزیه گندی میزنه این وسط من داغون میشم

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍

دنیاپرازآدم،اماوقتی شمادذهنت روروی یک نفرمتمرکز میکنی باعث میشه گزینه های خوب دیگه روهم ازدست بدی،اگه تواین 6سال ازعمرقشنگت روکه صرف این پسرکرده بودی رو به کاروشغلت اختصاص داده بودی الان مطمئنا حداقلش یه پله بالاتربودی وشغل وجایگاه بهتری داشتی ومسلما کیس مناسبی هم برای ازدواج پیدامیکردی گلم.

عزیزم ۶سال عمرتو تلف یه آدمی کردی که معلوم نیست با خودش چند چنده  دیگه بسه  خداروشکر شاغلی    دنبال یه مورد بهتر باش  نترس تنها نمیمونی   مردای الان از خداشونه زن شاغل داشته باشن   واقعااا باور کن یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه 

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
2738

برو پیش مشاور عمرتو بر فنا دادی

سعی کن زود یه ادم مناسب پیداکن برو سر زندگیت 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

عزیزم باید قبول کنی سنت داره میره بالا و وقتی برا کسی 6سال سرمایه گذاری عاطفی و زمانی کردی نباید ساده بگذری ازش چون ممکنه دیگه برات موردی پیش نیاد و پشیمون بشی پس باهاش یه قراری بذار یا هرحوری هست برو ببینش و سنگاتو باهاش وا بکن.  بگو بیاد خواستگاری تا توام بری پیگیر کار قبلیت شی

خدا کنارمه😇

37 سالته اما رابطت مثل دختر ۱۴ سالس! بدت نیاد

شما بجای این رابطه بیخودی که داری خودتو براش میکشی بهتره سراغ یه رابطه سالم برا ازدواج بری. این آقا با شما ازدواج نمیکنه ، توام دلت از این آدم صاف نمیشه ... خیلیم خدا بهتون نظر کنی تو سن چهل سالگی دو ماه عروسش میشی و طلاقت میگیرین

واقعا چرا بفکر خودت نیستی.؟؟؟ 

2706