2726

می‌دونم باید دارای داشته‌ باشی اما میخام بدونم چجوری رشته ایع؟ ارشدشو بگیری و بری دنبال کار ، کار پیدا میشه؟

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این رشته برای استخدامی خوبه و تو خصوصی زیاد کارردی نیست مگر اینکه دوره های حرفه ایشو خارج دانشگاه ب ...

ببخشید اگ شما بهتون بگن که مثلا بهداشت و بازرسی گوشت دولتی یه شهری که حدود ۱۲ ساعت با شهرتون فاصله داره رو میتونی قبول شی و مدیریت دولتی شبانه مرکز استان خودتون، کدومشون انتخاب میکنین؟ میذارن علاقه یکسان و رفت و آمد هم به شهر دور خیلی سخت باشع

من لیسانسش رو دارم خاستم دفتر بیمه بزنم که نشد بیکارم ولی پسر خالم با همین لیسانس کارمند بانک و ش ...

میشه شما هم نظرت رو بگی راجب پیامی که بالاتر برا دوستمون گذاشتم؟

ببخشید اگ شما بهتون بگن که مثلا بهداشت و بازرسی گوشت دولتی یه شهری که حدود ۱۲ ساعت با شهرتون فاصله د ...

من هیچکدومو انتخاب نمیکنم

ولی اگر مجبور باشم مدیریت دولتی

این رشته استخدامیه

ولی اگر دوره های حرفه ای مدیریتی رو خارج دانشگاه بگزرونین میتونید خوداشتغال هم فعالیت داشته باشین

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
ببخشید اگ شما بهتون بگن که مثلا بهداشت و بازرسی گوشت دولتی یه شهری که حدود ۱۲ ساعت با شهرتون فاصله د ...

حتما سمت رشته هایی برین که اگر استخدام نشدید بتونید ازش تو بازار ازاد استفاده کنید

حتما سمت رشته هایی برین که اگر استخدام نشدید بتونید ازش تو بازار ازاد استفاده کنید مشاور کسب ...

خب ازین دو موردی که گفتم  و مثلا زمین شناسی و آمار و مهندسی محیط ، کدومشون بنظر شما ارزششو داره خوندنش؟ 

خب ازین دو موردی که گفتم  و مثلا زمین شناسی و آمار و مهندسی محیط ، کدومشون بنظر شما ارزششو داره ...

چه عرض کنم والا

من جای شما باشم رشته های زیرو میخونم

علوم کامپیوتر

موشن گرافیک

هوش مصنوعی

خب ازین دو موردی که گفتم  و مثلا زمین شناسی و آمار و مهندسی محیط ، کدومشون بنظر شما ارزششو داره ...

از بین این رشته ها زمین شناسی کاربردی تره