2733
2734
عنوان

بیاین تاپیک ترسناک(افرادی که میترسن نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 214 پست
حساس کردم مادرم منو از آشپزخونه که طبقه پایین هست،صدا زد.درِ اتاقمو باز کردم که همون موقع در اتاق بغ ...

این ترسناکه یا من تشخیص نمیدم😐

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساس کردم مادرم منو از آشپزخونه که طبقه پایین هست،صدا زد.درِ اتاقمو باز کردم که همون موقع در اتاق بغ ...

بیا الان جرات ندارم برم بیرون .. تو اتاق دخترمو خوابوندم

در این دنیا که حتی ابر نمی گرید به حال ما همه از من گریزانند 😔 تو هم بگذر از این تنها ... همه از من گریزانند 😔
2731

ساعت۱۲:۰۷شب یه زن با خنجر سینمو شکافت...یهو از خواب بیدار شدم...چشمم به ساعت افتاد...ساعت۱۲:۰۶شب بود...همون موقع در کمد دیواریم آهسته باز شد...

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
برای همین میزارم شب بزارم خودمم میترسم الان میزارم    

تو دیگه خیلی شجاعی با این وجود تاپیکم زدی من شبا فیلم ترسناک میبینم ککم نمیگزه

یه خانمی میگفت تو همین تایپکا داشتم نصف شب به بچم شیر میدادم یهو دیدم در کمدبالای دیواریمون بازه یه مرده از اونجا نگام میکنه!!!!یجوری اومد واس خودمم خلاصه حواست به کمد دیواریا باشه!  

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
احساس کردم مادرم منو از آشپزخونه که طبقه پایین هست،صدا زد.درِ اتاقمو باز کردم که همون موقع در اتاق ب ...

عه ابجی این خنده دار بود ک یکم سطحشو ببر بالا

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
2738
ساعت۱۲:۰۷شب یه زن با خنجر سینمو شکافت...یهو از خواب بیدار شدم...چشمم به ساعت افتاد...ساعت۱۲:۰۶شب بود ...

جنسش چی بوده

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...

یه مسئله ریاضی بدجور اعصابمو به هم ریخت.رفتم پیش بابام تاشاید اون بتونه حلش کنه.در اتاقشو زدم.گفت:بیاتو...رفتم داخل و درو پشت سرم بستم...دستم رو دستگیره در بود که یادم افتاد بابام ۶روزه رفته ماموریت و هنوز نیومده...

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
2706