2726
عنوان

داستان یه قسمت از زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 81 پست

تا اینکه چند دفه تکرار شد پیاماش و من جوابشو میدادم از تنهایی جواب پیمامشو میدادم تا یه مدت دیدم که به پیام دادنش عادت کرده بودم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

حرفای عادی بود کم کم ابراز علاقه و دلتنگیو تا اینکه چند ماه شد منم غرق پیاماش شده بودم کلا زندگیو فراموش کرده بودم شوهرمم همچنان نبود دیر وقت شیا میومد و صبح خیلی زود هم میرفت تا اینکه بعد از چند ماه به خودم اومدم دیدم که من چه به سر خودم اوردم خداروفراموش کرده بودم دخترمو شوهرمو وجدانمو دینمو انگار یکی با یه سیلی منو بیدار کرد تصمیم گرفتم دیگه جوابشو ندم به زندگی قبلم برگردمو توبه کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی توبه کردم دیدم چقد سخته فراموش کردنش دوباره قران خوندنو شروع کردم مسجد رفتنو که بهم ارامش خاصی میداد هم با دخترم گهگاهی میرفتیم نمازمو با حضور قلب بیشتر میخوندم و از خدا خواستم منو به خودش نزدیکتر کنه و منو ببخشه همش حس عذاب وجدان داشتم و احساس خجالت نسبت به شوهرم نسبت به خدا 

تا اینکه یکمی به ارامش قبل رسیدم دیگه باز به زندگی پاک قبل برگشتم خیلی احساس راحتی میکردم تا اینکه باز تصمیم به بارداری گرفتم هر چی اقدام میکردم بی نتیجه بود شوهرم عاشق بچه ولی بروش نمیوورد من دیوانه وار عاشق بچها بودم دخترمم همش میگفت ابجی میخوام داداشی میخوام تمام ازمایشات قبل بارداری هم داده بودیم همه چی سالم بود منم همش تو دلم میگفتم بخاطر گناهیه که کردم خدا داره مجاززاتم میکنه تااا اینه بعد. دو سال اقدام باردار شدم شوهرم رو ابرا بود دخترم کلی ذوق و کلی خوشحالی

2728

خب؟

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
2706