2733
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر یا بدون او؟؟؟

518 بازدید | 58 پست

ما چند سال قبل شرایط این بود ک باهاشون شریک بشیم و خونه بهتری بخریم من قبول نکردم و خودمون جدا خریدیم البته خونه سطح پایینتری داره.

حالا شوهرم هی میگه اگه تو میومدی ما شرایطمون بهتر بود...خستم کرده انقدر میگه.هر دفعه میریم اونجا میگه من این محل رو دوست داشتم تو نزاشتی...تو سطحت پایین بود منم پایین کشیدی!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اگه با اونا میرفتم تمام پولمون رو میگرفتن و به نام خودشون میخواستن بخرن...همیشه تو مسایل مالی پولمون ...

برو خدارو شکر کن قبول نکردی

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706