2410
2553

بچها یعنی کروناس؟

اول مادرشوهرم مریض شد با علائم بیحالی و گلو درد و آبریزش بینی بعد پسرم بعد از اون شوهرم حالام مادرم و پدرشوهرم تقریبا همه علائمشون مشترکه و به فاصله زمانی یک روز بعد از هم مریص شدن😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بارزترین علامتش سردرده وحشتناکه

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
2456

خب برین ازمایش بدین

با اینحال ک ما علائم خاصی نداریم ولی چون در ارتباط با افرادیم قراره بریم تست کرونا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ربطی نداره علائمش شبیه انفولانزا هم هست یکیتون بره تست بده دیگه همین امروز

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.

بله عزیزم احتمال زیاد، چون منم این چند وقت خیلی اطرافم دیدم اینجوری اول فکر میکردن سرما خوردن ولی کرونا بوده 

شما فرض کنین کروناست و از همین الان تمام رعایت هابی که باید رو انجام بدین و جایی نرید و تا میتونین مایعات بخورین که زیاد ادرار کنین تا ویروس دفع بشه ، مخصوصا آب هویج عالیه 

2714

کارای روکه میگم انجام بدیدحتماخوب میشید،اول استرس نداشته باشید،روزی دوباربخوربدیدباجوش شیرین توی دستگاه بخورنریزیدتوی ظرف،اب که جوش اومدشعله شوخاموش کنیدیه مقدارجوش شیرین بریزیدوبعدم بخوربدید،مایعات وسوپ زیاداستفاده کنید،توی چاییتون زنجبیل ودارچین بریزید،اویشن دم کنید،شیروماست ودرکل سردیجات نخورید،عسل ولیمواستفاده کنید،قرص دیفن هیدرامینم مصرف کنیدواستراحت کنیدزودخوب میشیدان شاالله

لطفالایک نکنید،ممنون

اینا اعلام سرماخوردگیم هست هرسال مردم سرما میخوردن الان ترس کرونا ادم دیونه میکنه نگران نباش ممکن کرونا باشه یا یه سرما خوردگی ساده اونای که گرفتن خوب شدن یا هنوز علائم دارن؟

2706