2726

تهوع شدید قبل عقب افتادن پریود بااینکه ایودی داشتم ی روز عقب افتاد فهمیدم باردارم

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درد نوک سینه +تماممممم علائم پریودی 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
من شنیدم بعد هفته 9 میاد سراغ آدم حالت تهوع

برا من از چهار اومد وپدرمو در آورد وای یادآوریشم عذابم میده باورت میشه حتی ب آهنگایی ک اون دوران گوش دادم الان گوش میدم تهوع میگیرم 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
تهوع شدید قبل عقب افتادن پریود بااینکه ایودی داشتم ی روز عقب افتاد فهمیدم باردارم

منم حالت تهوع دارم دو روز عقب افتاده قبل پری بیبی چک روژان  زدم منفی شد البته 

منم حالت تهوع دارم دو روز عقب افتاده قبل پری بیبی چک روژان  زدم منفی شد البته

باز بذار دوروز بگذره بزن

2706