2737
2734
عنوان

به کمکتون احتیاج دارم

211 بازدید | 36 پست

میشه یه لطف بزرگ در حق من کنید اخه میگن دعای دیگران مجرب تره .دوروز پیشکیف پولم رو که توش همه کارتهای بانکی خودم و همسرم .کارت پایان خدمت همسرم.گواهینامه خودم بود گم شد .پول اصلا توش نبود الانم اعصابم خیلی خورده و کلافم این همه کارت رو چطوری زنده کنیم.

حالا میخام چهل بار این دعا  خونده بشه تا امروز پیدا بشه .اگه لطف کردین و خوندین بگین که چند بار خوندین تا چله اش کامل بشه .

وَعِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَیْبِ لاَ یَعْلَمُهَا إِلاَّ هُوَ وَیَعْلَمُ مَا فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَمَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلاَّ یَعْلَمُهَا وَلاَ حَبَّةٍ فِی

ظُلُمَاتِ الأَرْضِ وَلاَ رَطْبٍ وَلاَ یَابِسٍ إِلاَّ فِی کِتَابٍ مُّبِینٍ

سپس بگو :

اللَّهُمَّ إِنَّکَ تَهْدِی مِنَ الضَّلَالَةِ وَ تُنْجِی‏ مِنَ‏ الْعَمَى‏ وَ تَرُدُّ الضَّالَّةَ فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ اغْفِرْ لِی وَ رُدَّ

ضَالَّتِی وَ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ سَلِّم‏

منم همرو گم کردم ولی پیدا نشد میخونم ان شاء الله برای شما پیداشه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
2706