2733
2734

عزیزم من دنبال خونه بودم مستاجرم بعد هر نماز این ذکر رو میگفتم خونه پیدا شد واسم البته خونه واسه مستاجرا زیاده ولی جای خوب و خونه خوب پیدا کردم. الآنم میخونم واسه خونه دار شدن انشالا صابخونه بشم 

رب انی انزلت منزلا مبارکا و انت خیر المنزلین

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هنو فکر میکنید با ذکر خونه دار میشن مردم؟😐....واقع گرا باش پول میخواد نه ذکر

منم نگفتم ذکر خالی در کنار تلاش مالی ک ادم میکنه خداهم باید کمک کنه و بخواد برای ادم.قضاوت بی جا نکنید خاهشا

عزیزم من دنبال خونه بودم مستاجرم بعد هر نماز این ذکر رو میگفتم خونه پیدا شد واسم البته خونه واسه مست ...

ایم ذکر خیلی مجربه اگر بعد هرنماز ۱۰بار خونده باشه

من مامانم خونده بود به ابجیم زنداداشامم گفت بخونن منم خوندم همه قبل یه سال خونه دار شدیم

2738
هنو فکر میکنید با ذکر خونه دار میشن مردم؟😐....واقع گرا باش پول میخواد نه ذکر

بعضی وقتا پول هست وشرایط برای خرید خونه محیا نیست 

من مادر پدر خودم ۴۰سال مستاجر بودن با وجود اینکه پولم داشتن هی خونه میخریدن باب میل مامانم نبوده میدادن اجاره میرفتن مستاجری دوباره عوض نیکردن محلشو دوس نداشتن و....تا بالاخره بعد ۴۰سال تو خونه خودشون میشینن خداروشکر

منم نگفتم ذکر خالی در کنار تلاش مالی ک ادم میکنه خداهم باید کمک کنه و بخواد برای ادم.قضاوت بی جا نکن ...

رب انی انزلت منزلا مبارکا و انت خیر المنزلین

اینو بعد هر نمازت ۱۰بار بخون عزیزم   خیلی حاجت دهنده اس 

عزیزم شنیدم نماز چهارشنبه اخر ماه صفر خیلی خوبه من میخام امسال بخونم از تو گوگل سرچ کن چهار شنبه اخر ...

عزیزم من امسال خدا توفیق بده میخوام بخونم ولی تو نت زدم چهارشنبه اخر صفر ۲۳ مهر بود ؟؟؟؟

أَسْتَغْفِرُ اللّٰه الَّذِي لَاإِلٰهَ إِلّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّوْمُ الرَّحْمانُ الرَّحِيمُ بَدِيعُ السَّماواتِ وَالْأَرْضِ مِنْ جَمِيعِ ظُلْمِي وَجُرْمِي وَ إِسْرافِي عَلَىٰ نَفْسِي وَأَتُوبُ إِلَيْهِ.

این ذکر بمدت دوماه روزی ۴۰۰ مرتبه بخون انشالله ک حاجتتو میگیری.من امتحانش کردم جواب داد

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

و قل ربی منزلا مبارکا و انت خیرالمنزلین

یکی از آیه های سوره ی مومنون هست نمیدونم چندمین آیه

حتما بخون

حتما هم جواب میگیری آن شاالله

درگاه خدا جای نا امیدی نیست

به حرف های بعضی ها هم گوش نده

اعتقاد ندارن 

گناهی هم ندارن فقط چیزهایی رو که میبینن با چشم قبول دارن

ولی من به خدا اطمینان دارم

کار نشد نداره براش

2706