2703
2553
عنوان

چجوری لاغر شدید

282 بازدید | 32 پست

بنظرتون من با حذف تنقلات و کالری شماری میتونم لاغر بشم؟ 

مثلا 800 900 کالری اینا بخورم دو رزشم 600 تا 650

40 تا دراز نشست +100 تا طناب بهتر برای لاغری یا نیم ساعت رقص؟ 

نظرتنن درباره ورزش t25 چیا؟ 

اینم بگم 14 سالم

قدم 160 

وزن 56.400 

ولی دور نافم 84

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

دور رانمم 61 🤪

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اره بیا تاپیک بامداد خمار

تو ی تاپیک لاغری هدفمند هستم

تو سن رشدی کالریتو نباید سرخود کم کنی بهتره زیر نظر پزشک باشه.من که خودم 23 کیلو کم کردم با ورزش و ک ...

چ ورزشی مثلا روزی چقدر کالری میخوردی

2714

وزنت خوبه برای رانت پیاده روی کن برای شکمت حلقه رژیم نگیر فقط هی تنقلاتو شیرینی نخور تفریحی بخور

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
وزنت خوبه برای رانت پیاده روی کن برای شکمت حلقه رژیم نگیر فقط هی تنقلاتو شیرینی نخور تفریحی بخور

حلقم اخ از این پلاستیکی بچگونه ها 😂 هزینهشو ندارم اون مدلا و بخرم 

عزیزم برنامه های زیادی هست که بخوای بریزی رو گوشیت 

یکیش برنامه گالری شمار زیره 

همه مشخصاتت رو میزنی و در آخر وزن دلخواهی که میخوای بهش برسی 

اون میگه در روز چقدر باید کاری مصرف کنی 

تو هم هرچی هرچی میخوری حتی آب رو باید وارد کنی در روز 

از فعالیت هایی که کردی حتی ببخشید شستن دسشویی)) 

هر روز وزن یا هر چند روز یه بار وزنت رو باید وارد کنی 

بنظرم که خیلی این برنامه به دردم خورد 

یه چیز دیگه هم هست اگه چربی شکمی داری 

دمنوش نعنا فلفلی بخور 

الان فصل سبزی های تازه ست 

برو دنبال نعنا فلفلی(( یه مدل نعناست که خیلی تنده )) بعدش خشک کن 

نیم ساعت قبل از هر وعده ی غذاییت یه لیوان بخور 

خیلی جلوی اشتها رو میگیره ((( ببین یه حالتی داره مث میوه خرمالو هست که کیه و تا میخوری دهنت رو انگار جمع میکنه 

اینم با معده همینکار رو میکنه  ))

چ ورزشی مثلا روزی چقدر کالری میخوردی

یه ساعت رقص یا پیاده روی.کالریمم خیلی کم کردم تا 700.ولی یه مدت با وجود مصرف مولتی ویتامین ریزش مو گرفتم ولی الان یونی زینک میخورم وقطع شده ریزش

حلقم اخ از این پلاستیکی بچگونه ها 😂 هزینهشو ندارم اون مدلا و بخرم 

مگه چنده الان صددرصد کلی خرج هله هوله یا لباس میکنی کم کم جمع کن شده دو تومن هزارتومن بخرر پیاده رویم عالیه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706