2733
2734
چه جوری اخه جلو میل شدیدمو‌بگیرم؟😫

عزیزم این مشخصاتی ک شما دادی از همسرت عاشق شدن داره ب خدا قدرش رو بدون شما وقتی خوبیاش رو مرور کنی عاشقش میشی حیف این مرده ک عاشقش نباشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی دوس داشتم از خودش بشنوم نه کسای دیگه شاید حداقل اگه خودش میگفت الان وضعمون این نبود 

اونایی که بهت گفتن کارشون خیلی اشتباه بوده منم تازه ازدواج کرده بودم خاله شوهرم یه چیزایی بهم گفت هنگ کردم میخواستم برم خونه مامانم دعوام شدباهمسرم اونم گفت دوماه بمون اگه دیدی من اون آدم قبلم برو جلوتونمیگرم ومن دیدم بخاطرمن چقدخودشوتغییرداده توهم اگه همسرت اون آدم قبل نیست گذشته رو ول کن میدونم اذیت میشی ولی چه میشه کرد

2728
تو رابطه مشکل داشتیم نمیتونم بیان کنم فوبیا داشت ولی خوب شد، من خیلی راه اومدم باهاش همیشه ام میگه م ...

همه زنااحساسشون که تغییرکنه کارای مردبراشون بی اهمیت شده اگه روزی دیدی مریضی وزیادحالتونپرسیداینونشونه ببین

اونایی که بهت گفتن کارشون خیلی اشتباه بوده منم تازه ازدواج کرده بودم خاله شوهرم یه چیزایی بهم گفت هن ...

اصلا اون ادم قبل نیس عاشق منو دخترمونه ولی نمیدونم چیکار کنم از ذهنم بیرون نمیره 

همه زنااحساسشون که تغییرکنه کارای مردبراشون بی اهمیت شده اگه روزی دیدی مریضی وزیادحالتونپرسیداینونشو ...

خب دیگه ؟

مثلا اگر بحثمون بشه بگه ازت متنفرم چی؟

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
تو رابطه مشکل داشتیم نمیتونم بیان کنم فوبیا داشت ولی خوب شد، من خیلی راه اومدم باهاش همیشه ام میگه م ...

نه شاید از تنها شدن میترسه😑

ببین مثلا ناراحتیت براش مهمه؟باناراحتیت ناراحت میشه؟؟

بهت محبت میکنه؟؟

ازهمه نظر تو براش مهمی؟از خورد و خوراک،از بیخوابیات،از خستگیات،کلا همه چی

مثلا اگه عاشقت نباشه بالاخره یه جاهایی سرده تو میفهمی

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
2738
صدبارگفتم گفتم ببین همه میشینن توهم بتمرگ کاربه جایی رسیده ک روش دست بلند میکنم خودم ازکارم بدم میاد ...

من از حرفای شما هنگم بخدا 

بعضی اخلاقای همسر شمارو  من دارم تو کمک کردن این چیزا ولی غرغرو هم هستم 

نمیدونم پست هاتون منو دل آشوب کرد

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
اصلا اون ادم قبل نیس عاشق منو دخترمونه ولی نمیدونم چیکار کنم از ذهنم بیرون نمیره 

سعی کن باکسایی که باحرف اذیتت میکنن کمترمعاشرت داشته باشی باکساییم که دوست بوده اگه آشنان روبه رونشو

اونامال گذشته ست وتموم شده دل به زندگیت ببند

2706