2726
عنوان

دیشب یه اتفاق خیلی عجیب افتاد که هنوز هنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ی شب دوبار صدای مامانم تو گوشم پیچید میگف بیدار شو بیدارشو خیلی با عجله میگف بعد پاشدم دیدم چیزی نیس دوباره خابیدم بار سوم باز صدای همسرم بود میگف توروخدا پاشو بهت احتیاج دارم همسرم سرباز هستن پیشم نیستن بعد ک بیدار شدم دیدم پیام داده زهرا توروخدا پاشو بهت احتیاج دارم 😐

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2728
چه کانکتین :))

من با یکی از دوستام توی دو شهر مختلف بودیم، اما من بهش فکر میکردم اون حس میکرد و بر عکس...کاملا کانکت بودیم با وجود دوری مسافتی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
من با یکی از دوستام توی دو شهر مختلف بودیم، اما من بهش فکر میکردم اون حس میکرد و بر عکس...کاملا کانک ...

حتما همو خیلی دوس دارین

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
چ نیرویی داری دختر

واقعا از خودم ترسیدم 

بعد که بهش گفتم اصلا برگاش ریخت شوهرم فکر کرد مسخره بازی در میازم

بعد شوهرمنم انقدررررر خوابش سنگینه بخوابه به اسونی ننمیشه بیدارش کرد

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
عزیزم علتش چیه  خودم از دیشب از خودم میترسم

ترس نداره، شما انرژی فرستادی ایشون دریافت کرده

هم فاصله نزدیکه هم علاقه دارید به هم و این دو عامل باعث شدت اثر انرژی شما شده

ابن توانایی در تمام افراد هست ولی نمیخوان ازش استفاده کنن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
عزیزم علتش چیه  خودم از دیشب از خودم میترسم

من خوابیده بودم زیر پتو،یهو تو خواب حس کردم مامانم داره نگام میکنه بیدار شدم از همون زیر گفتم مامان چرا داری نگام میکنی؟! مامانم هنگ کرد ترسش گرفت😱!😂

من باخیلی ها اینطوریم پدرشونو درآوردم 

یعنی چی؟؟؟یکم برام توضیح بده

یعنی این ی توانایی خاصه؟؟؟چحوری استفاده کنم ازش؟؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
واقعا از خودم ترسیدم  بعد که بهش گفتم اصلا برگاش ریخت شوهرم فکر کرد مسخره بازی در میازم بعد ش ...

جون من الان بگو مامان من بلند شه و صبحونه حاضر کنه

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
2706