2733
2734

از تاپیکای اه و ناله خسته شدم.. خیانت.. ناامیدی 

همه ی زندگی هم که بد نیست

خوبیه زندگی اینه ک روز به روز داره تغییر میکنه

امروزم شوهرم رفت بیرون... حالا من موندم و یه خونه ک مثل بازار شامه... پاشم برم ی گردگیری کنم.. حسابی برم خونه رو بسابم که وقتی میاد خستگی از تنش بره بیرون.. تازه نمیدونه ک قراره چی براش درست کنم ناهار..ی ساعت دیگه هم باید برم بیرون تو پارک ورزش کنم... بجنبم ک خیلی کار دااااارم

صبحتون پر از انرژی مثبت

😊😜😜😜😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمت گرم  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731

دیر شروع کردی من کارهام تموم شد باید برم سراغ کلاس انلاین دخترم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738

😐

فکر کنم من خبیس و بد جنس و منحرفم

فکر کردم بلایی سر شوهرت میاری😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

خوبه...با کلی احترام این کارا به من انرژی نمیده که خونه تمیز کنم و اینا...اینکه بدونم روزم مال خودم و امروز فقط وقت دارم به کارای شخصی رسیدگی کنم لذت بخش.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706