2737
2734

از رحمت خدا نا امید نیستم ولی از رحم خلق خدا چرا

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ما تازه ازدواج کردیم چندماهه تازه 😔بعضی وقتا انقدر دلم ب همسر و پدرم میسوزه با چه عذابی جهیزیه خرید پدرم همسرم صبح تا شب کار میکنه واسه اینکه کم نیاریم با این قیمتای سرسام اور

❥صَنَمهـِ سِپِهْرَمَمـْ❥   ♥️𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐮  

امام حسن(ع) :جامعه ای که مردمش به همدیگر رحم نکنند، خداوند رحمتش را از آنها برمیدارد😢😢😢

2738
از خدا بخواه به مالت برکت بده

از خدا میخوام

ولی وقتی همه کاره مملکت به جای سامان بخشیدن به اوضاع می‌فرمایند، مردم ما رو نفرین نکنند و فحش ندهند

بلکه کاخ سفید رو نفرین کنند، یعنی چی؟؟؟ 

عزیزم ما تازه ازدواج کردیم چندماهه تازه 😔بعضی وقتا انقدر دلم ب همسر و پدرم میسوزه با چه عذابی جهیزی ...

خیلی اوضاع بدیه منم شوهرم بازار کاراش خرابه صب تاشب همش درتلاشه شبم تا نصف شب فکر وخیال 😔😔😔

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
عزیزم ما تازه ازدواج کردیم چندماهه تازه 😔بعضی وقتا انقدر دلم ب همسر و پدرم میسوزه با چه عذابی جهیزی ...

سعی کنید هرشب بعداز نماز عشا سوره واقعه بخونید

وهمینطور نماز اول وقت و استغفارکردن باعث گشایش روزی و رحمت میشه.😘😘

نه مگه اینکه معجزه‌ای بشه

به خدا من و همسرم اصلا حوصله هم رو نداریم

اصلا یه مدت هست که از استرس همش حالت تهوع دارم

شرکت همسرم چندین حقوق طلبکار ازشون بعد هر 2 یا 3 ماهی 2میلیون بهش میدن

اونایی که به خاطر کرونا کارشون تعطیل شده چیکار میکنن؟ 

بعد یه عده فکر دناپلاس اهدایی شون هستن؟؟ 🙄🙄🙄

منم که از قدیم الاسام این روزا رو دیدم .

زمانی که کل فامیلا خونه و ماشین همه چی داشتن ما هیچی نداشتیم . از صبح تا شب هم فامیلا پز اموالشونو میدادن .

مامانم یا بابام دعوا میکرد اعصاب ماها رو هم خراب میکرد.

هیچ جا نمیرفتیم هیچ جا . حتی خونه فامیلا. 

تنهای تنها بودیم .

الان که کرونا اومده مردم از تنهایی و نرفتن بیرون و تفریح و حتی از بی پولی می نالن من نگاشون میکنم چون این روزارو کشیدم قبلنا . انگار کرونا سالها با من بوده :( 

این روزا رو من قبلنا کشیدم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706