2733
2734
عنوان

هنگام پرداخت اینترنتی دیجی کالا، کد امنیتی چی هست دیگه؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 34 پست
خدا کنه جنس هایی ک میخوام تموم نشده باشه.مرسی

اگه کارت خودت رمز پویا نداد ی کارت دیگه امتحان کن منم چون تازه خرید کردم رمز پویا نداد از کارت شوهرم گرفتم

خدایا شکرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میخای بخری خوب تحقیق کردی 

یه رومیزی رنگ رنگی.یه جعبه پذیرایی و یه گلدون دیوار کوب.چن تا کاسه رنگ رنگی سرامیکی.والا تو نظرات همه راضی بودن

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2731
یه رومیزی رنگ رنگی.یه جعبه پذیرایی و یه گلدون دیوار کوب.چن تا کاسه رنگ رنگی سرامیکی.والا تو نظرات هم ...

اونا رو خودشون میسازن ساده ای یایت دست خودش نیس مگه بلد نیس یه چندتا جمله خوب بنویسه

اگه کارت خودت رمز پویا نداد ی کارت دیگه امتحان کن منم چون تازه خرید کردم رمز پویا نداد از کارت شوهرم ...

رمز پویا داد بهم.فقط کدامنیتی نشد وارد کنم با تاریخ کارت.بعد شوهرم میخواست بره سرکار نشد امتحان کنم باز.گوشیش برد

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
اونا رو خودشون میسازن ساده ای یایت دست خودش نیس مگه بلد نیس یه چندتا جمله خوب بنویسه

جدی.شوهرمم خوشش نمیاد از خرید اینترنتی. میگه حضوری بخری بهتره.

2738
رمز پویا داد بهم.فقط کدامنیتی نشد وارد کنم با تاریخ کارت.بعد شوهرم میخواست بره سرکار نشد امتحان کنم ...

کد امنیتیم همون کنارش یا بالا پاینشه حروف یاعدده کپی کن و تموم و تاریخم اول ماه رو وارد کن بعد سالو سمت راست ماه صفراشم بزار

خدایا شکرت 🙃
کد امنیتی داده تو همون صفحه پرداخته باید اونو وارد کادر جلوش کپی کنی 

مرسی گلم.متوجه شدم😍😘

جدی.شوهرمم خوشش نمیاد از خرید اینترنتی. میگه حضوری بخری بهتره.

والا خودت برو از جایی که میفروشن بخر هم میببنی چی میخری هم پسندت‌میشه این چیزا مال خارجه که کیفیت جنس بهتر از مال بیرونه دیگه عالیه اونا بهم‌دبگه احترام قاعلن درضمنوفرصت چونه زدنم داری

کد امنیتیم همون کنارش یا بالا پاینشه حروف یا کلمس کپی کن و تموم و تاریخم اول ماه رو وارد کن بعد سالو ...

تشکر عزیزم فهمیدم😍

والا خودت برو از جاییمیفدوشن بخر همگمیببنی چیمیخری هم پیندت‌میشه این چیزا مال خارجه که کیفیت جنس بهت ...

ممنون اقا.

جدیدا رمز دوم قبول نمیکنن باید کد پویا بزنی بخاطر همون نمیتونه خرید کنه و کد امنیتیو نمیدونست کجاس&n ...

نه تازگی رفتم رمز دوم یکبار مصرف گرفتم

2706