2733
2739

سلام پسرم دو ماه و 20روزشه 

خوب سیرش میکنم از شیر خودمم تغذیه می‌کنه ولی همش دستش و مک میزنه اصلا پستونکم نمیگیره میترسم مریض شه چکار کنم 

بچه های شمام این جوری هستند 

عشقم همسرم sدلیل زندگیم پسرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم ۲ماهشه همینه الانم تو گهواره س داره دست میخوره  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

طبیعیه. بچه ها با مکیدن و به دهان بردن اشیاء اطرافشون رو سعی می کنن بشناسن، اولین چیز هم دستاشونه. 

البته ممکنه به علت رفلاکس هم باشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
پستانک بهش نده    طبیعیه    بچه من تا 6ماه اینطور بود دستش و تمیز کن همیشه

چرا بهش نده؟

بنظرم‌باید بدی تا دوسالگی وگرنه خیلی  اذیت میشی

و‌اینکه هرچ‌بزرگار بشه عادت میکنه انگشتشو‌مک‌میزنه و‌باعث  میشه فک‌بالایی بیاد جلو 

خوش به حالت سرش بادستش گرم میش این خیلی خوبه بچه های من تا۳ناه یه سره جیغ گریه اصلا ازاین کارا بلدنیستن باورکن نوزاد میبینم ۴ستون بدنم میلرزه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
طبیعیه. بچه ها با مکیدن و به دهان بردن اشیاء اطرافشون رو سعی می کنن بشناسن، اولین چیز هم دستاشونه.&n ...

بله متاسفانه رفلکس هم داره بچم ولی دکتر هیچ دارویی نداده تا مصرف کنه

بچه منم همینه. الان شیش ماعشه علاوه بر دستش شست پاشو هم میمکه

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
خوش به حالت سرش بادستش گرم میش این خیلی خوبه بچه های من تا۳ناه یه سره جیغ گریه اصلا ازاین کارا بلدنی ...

بچه هات کولیک نداشتن 

چون پسر منم اولش اینجوری بود ولی یه دوره که بهش دارو دادم خوب شد

2706