2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شدسقط کردی جنین مشکل داشت

نمیدونم،ولی بی بی چکام در عرض بیست ثانیه پررنگ میشدن باهم،اما بتام بیست بود و بالا نرفت،حتی‌ چهار روز بعد از اولین آز،بتام‌ بالا نرفت،افتادم به لکه بینی و بعدش سقط

2728
تو بچه دار شدن تاثیر داره? باید لاغر کنم?

تأثیر ک داره ولی با ورزش و کم کردن وزن و یه سری قرص بهتر میشه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
نمیدونم،ولی بی بی چکام در عرض بیست ثانیه پررنگ میشدن باهم،اما بتام بیست بود و بالا نرفت،حتی‌ چهار رو ...

ایشالاخدابھت یہ نی نی سالم بدہ سقط خیلی بدہ منم یہ بارمجبور بہ سقط شدم

2738
من داشتم با دارو خوب شدم یه ۶ ،۷ماهی جلوگیری نمیکردیم ولی باردار نمیشدم بعد رفتم دکار نوشت سونو فلان ...

منم تازه فهمیدم و دکتر کلومیفن و امپول داده که قرصا تمومه اما امپول رو سه شنبه و پنجشنبه باید بزنم.بعد اقدام کنم. شما همون ماه که دارو خردی باردار شدی؟بچه ات دختره یا پسر؟دوقلو نشد؟☺️

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

درمان تنبلی تخمدان:

روزانه نیم ساعت ورزش یا پیاده روی تند

لاغر کردن و داشتن وزن مناسب

خوردن 3 ماه قرص ویتاگنوس

هر شب روغن سیاهدانه زدن به زیر شکم رحم و تخمدان ها

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
منم تازه فهمیدم و دکتر کلومیفن و امپول داده که قرصا تمومه اما امپول رو سه شنبه و پنجشنبه باید بزنم.ب ...

بله عزیزم دقیق ماه بعدش الان سه ماهمه نه هنوز جنسیتش معلوم نیس دوقلوهم نیس 

منم داشتم  تا دوسال روزی یه دونه قرص متفورمین میخوردم 

و پیاده روی خود به خود درمان شد البته الان دیگه قرص نمیخورم پریود هامم منظم شده 

ولی روزی نیم ساعت پیاده روی رو دارم 

بله عزیزم دقیق ماه بعدش الان سه ماهمه نه هنوز جنسیتش معلوم نیس دوقلوهم نیس 

پس امکان داره منم این ماه باردار شم؟دوست دارم زود بشه و گرفتار دارو و دکتر نشم.خدا انشالله نی نی تو سالم و سلامت بذاره تو بغلت.واسه منم دعا کن عزیزم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها