2733
2734
عنوان

کدبانوهاکمک

165 بازدید | 23 پست

من جمعه مهمون رودوایسی داردارم اولین بارشون میان خونم وخیلی آدمای مهمی هستن برام حالا موندم ناهارچیکارکنم درضمن سنشون بالاهست امانمیدونم تو چه سبکی غذامیخورن

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

به نظرتون جوجه وکباب ازبیرون بگیرم تو ظرف بچینم باسالادودوغ ؟دوست دارم یه چیزی دیگه هم کنارش بزارم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ژله بستنی ، سوپ ، قورمه سبزی ، مرغ رو کامل درس کن عین شکم پر ، سالاد ، دوغ ، نوشابه هم بزار تا سفرت رنگین باشه   

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذای مد نطرتون خوبه عالی هم هست

اما من به عنوان یه کدبانو که وظیفه ی مهم حفظ سلامتی خانواده رو دارم مهمونی نمیگیرم حتی در حد چند نفر حتی نزدیکان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
ژله بستنی ، سوپ ، قورمه سبزی ، مرغ رو کامل درس کن عین شکم پر ، سالاد ، دوغ ، نوشابه هم بزار تا سفرت ...

آخه قورمه سبزی میگم شاید نخورن سنشون بالاس وبیمار

غذای مد نطرتون خوبه عالی هم هست اما من به عنوان یه کدبانو که وظیفه ی مهم حفظ سلامتی خانواده رو دارم ...

نه عزیزم مهمونی اونطوری نیست ریسم وخانمش وشریکشون خودشون گفتن میخوایم بیایم یه سرخونتون من دوست ندارم کسی همینجوری بیاد خونم دلم میخوادناهارنگهشون دارم 

2738
اگه دست پختت خوبه که خودت درست کن مرغ شکم پروقورمه سبزی فکرکنم همه دوست داشته باشن بعدم دسروسالادودو ...

قورمه سبزی فکرنکنم بخورن اگه برای قشنگی سفره درست کنم

آخه قورمه سبزی میگم شاید نخورن سنشون بالاس وبیمار

اگه بیمارن تو این شرایط کرونایی چرا باید برن به مهمونی !

به کادر درمان هم فکر کنین تورو خدا 

به بچه ای که ماه هاست باباشو ندیده   

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
اگه بیمارن تو این شرایط کرونایی چرا باید بزن به مهمونی ! به کادر درمان هم فکر کنین تورو خدا  ...

میدونم چی میگید عزیزم من خودم خیلی حساسم وقتی میگه جمعه یه سربافلانی میخوایم بیاییم خونتون ومیدونم براچه کاری میاد میتونم بگم نیایید؟

اگه بیمارن تو این شرایط کرونایی چرا باید برن به مهمونی ! به کادر درمان هم فکر کنین تورو خدا  ...

حالاخودش اگه میخواست بره مهمونی یه چیزی میشدگفت ولی مهمون روکه نمیشه جواب کرداونم مهمونای رسمی

میدونم چی میگید عزیزم من خودم خیلی حساسم وقتی میگه جمعه یه سربافلانی میخوایم بیاییم خونتون ومیدونم ب ...

ببین عزیزم ، منم درکتون میکنم ولی حتی بخاطر سلامتی خودتون هم که شده پذیرایی زیادی نکنین ، در حد شیرینی و چای و قهوه و..

معلوم نیست کسی که کرونا گرفته ناقل هست یا نه 

دور از جون شاید من دارم ولی مهمون میاد خونم شاید به اون هم انتقال بدم 

من حرفم رو گفتم 

به پزشک و پرستار هم یکم فک کنین

خوددانی گل نازم   

2706