2726
عنوان

دعایی برای خوب شدن بواسیر کسی بلده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8753 بازدید | 40 پست
هر دو تا روشو دارم انجام میدم ولی زخم ک سرجاشه

بشین تو آب گرم یکم آروم شی عزیزدلم...میفهمم خیلی سخته

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
خجالتم خوب چیزیه 

اگه تو هم ب درد من دچار بودی اینو نمیگفتی متاسفم

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خجالت بابت چی؟؟اینم ی بیماریه...از کسایی که میتونن راهنمایی کنن نظر خواستن خواهر..ن ارشادان خجالت

خوب شد تو پریدی وسط حرف زدی 

من بیماری رو نمیگم اینکه میگه دعابرای بواسیر رو میگم .فوضول 

2728
بشین تو آب گرم یکم آروم شی عزیزدلم...میفهمم خیلی سخته

باشه میشینم فداتشم مهربون❤

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸
خوب شد تو پریدی وسط حرف زدی  من بیماری رو نمیگم اینکه میگه دعابرای بواسیر رو میگم .فوضول

شاید یه دعا میخواد ک آرومش کنه...اگ یکم سطح شعور و سوادو مطالعتو بالاتر ببری میفهمی که خود پیامبران هم برای آرام شدن دردهای جسمی دعا پیشنهاد کردن...

متاسفم ک اینقد ادبت پایینه و بهت پیشنهاد میکنم سطح شعور اجتماعیتو بالا ببری

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
اگه تو هم ب درد من دچار بودی اینو نمیگفتی متاسفم

سعی کن رورانه زبار تو به حالت نباشی نشسته یا سر پا این حالت وفتی بوجد میاد گه خون مدتی در پایین تنه و مبان تنه ساکن باشه و رگهای رکتوم متورم‌بشن و واریس بوجود بیاد اب زیاد بخور شیر کامل به مقدار کم تو رژیمت باشه غذاهای ابکی اش و خورشت مصرف کن

باشه میشینم فداتشم مهربون❤

خدانکنه...امیدوارم بزودی تو همین تاپیک خبر بدی ک خوب خوب شدی قشنگم

شاید یه دعا میخواد ک آرومش کنه...اگ یکم سطح شعور و سوادو مطالعتو بالاتر ببری میفهمی که خود پیامبران ...

دی گ به دیگ میگه روت سیاه  تو بیشعوریتو با ریپلای کردن و اون حرفت ثابت کردی دیگه نمیخاد بقیه رو راهنمایی کنی 

متاسف باش برای خودت ریپ هم نزن از سروکله زدن با ادمایی دو قطبی شبیه تو اصلا خوشم نمیاد دست خودتون نیست .یه دعا هم برای خودت پیداکن 

دی گ به دیگ میگه روت سیاه  تو بیشعوریتو با ریپلای کردن و اون حرفت ثابت کردی دیگه نمیخاد بقیه رو ...

فک کنم قدیمیا ضرب المثل خوبی آوردن:جواب........خاموشیست😶😶

بله یه ضرب المثل هم هست که میگن با ..... بحث نکن و بگو حق با شماست . حق با شماست ⁦☺️⁩

یکی دیگم هس ک میگ....واق واق میکنه چون....ش میسوزه...

بذارش تو آب سرد جوجو😙

اینکه میگه دعا برای بواسیر رو میگم خجالت بکش .توهم دست خودت نیست باید همه رو عین خودت ببینی 

اگ من میگم دعا چون ب خدا پناه اوردم و دیگه خسته شدم و از هیچی جواب نگرفتم

2706