2733
2734
عنوان

بنظرتون من چ مشکلی توی رفتارم دارم که همه بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 174 پست
شاید خودت اینجوری فک میکنی

نه عزیزم باور کن تو خیابون خیلی دختر خوشکل هست مخصوصا الان که دیگه اصلا زشت پیدا نمیشه اونم با تیپ های خیلی خفن . که من مطمئن هستم هیچ وقت نمیتونم اونجوری لباس بپوشم هر چند دوست دارم .اما بازم میبینم اگه یه خانوم لینجروی هم کنارم بشینه حتی همون خانمم نگا من میکنه. یا دیگه خیلی غیر طبیعیم یا هم نمیدونم چمه. شوهرمو خیلی دوست دارم اصلا این رفتارو پیبینم عذاب وجدان میگیرم. 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه عزیزم باور کن تو خیابون خیلی دختر خوشکل هست مخصوصا الان که دیگه اصلا زشت پیدا نمیشه اونم با تیپ ه ...

واقعا من گاهن تو صحفه گوشیم نگاه میکنم میگم شاید موهام نامرتبه شاید ماسکم کجه 

قبول دارم حرفت رو👍🏻👍🏻👍🏻

خیلی سرایط بدیه زندگیه که برام یه اجباره بدون علاقه و این پیشنهادا من ادم بی وجدانی نیستم ازین که ب ...

میفهمم عزیزم ولی چه میشه کرد الان اینجوری برات پیش اومده ولی اخر دنیا که نیست مثل یه زن محـــکم و قــوی زندگیتو اونجوری که میخوای ادامه بده..نذار دیگران بهت لطمه ای وارد کنن..

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
نه عزیزم باور کن تو خیابون خیلی دختر خوشکل هست مخصوصا الان که دیگه اصلا زشت پیدا نمیشه اونم با تیپ ه ...

شما و همه اونایی ک اینطورین نظرکرده این خوشبحالتون من ک تو جذب شوهر خودمم موندم ‌خدایا عدالتتو شکر.😑..

واقعا منم خیلی زیبانیستم ولی خب نمیگم تحفه ایم وایناالانم ک هرجا میرم ماسک میزنم تازه بابچه خواهرمم ...

دقیقا منم اصلا با کسی نمیتونم گرم بگیرم نه اینکه نخام کلا مدلم اینه همیشه هم اخم دارم . من که خیلی میترسم .همش تو خیابون تو فکر اینم هرکی بهم چیزی گفت بزنم وسط پاهاش. یا تو فکرم دارم میزنمش که صدا سگ بده. دلم میخاد برم کلاس دفاع شخصی ولی میدونم برم دیگه همه رو ناقص میکنم ولی هر موقع تو موقیت بدیم سریع ایت الکرسی میخونم خود بخود مزاحما پر میشن . 

2738
واقعا من گاهن تو صحفه گوشیم نگاه میکنم میگم شاید موهام نامرتبه شاید ماسکم کجه  قبول دارم حرفت ...

جدی منم همش میگم نکنه مانتوم مونده تو شلوارم 😂😂خیلی بده. 

شما آقا هستین لطف کنید بگید چه رفتارهایی آقایونو جذب میکنه، منظورم رفتارهای بی شرمانه نیستا، چون من ...

خخخخخخخخ 

خب مث اون باشید ببینید چیکار میکنه 

بنظرم هر چی سر سنگین تر باشید تو این جامعه امروزی بیشتر بچشم میاید

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
خخخخخخخخ  خب مث اون باشید ببینید چیکار میکنه  بنظرم هر چی سر سنگین تر باشید تو این جامعه ...

ینی جلف باشی خوبه

توی جمع فامیل بگمو بخندامو به مسرخاله و پسرعمه و همه شوخی کنم

2706