2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچکس اندازه من تو مجردی دلش نگرفت 

الان خداروشکر یه شوهر خوب دارم. 

اون دلتنگی ها لازم بود تا شوهرمو انتخاب کنم، اون سختی ها

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

😭😭😭اگه هم هست کور کچل گله چرون میاد 😅

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜

برین دعاش بجون این پیروپاتالایی کنیدکه یاازطلاقشون یاارث شوهربدبختشون یه چی بهشون رسیده خرج این پسرای مجردمیکنن خب اونام دیگه نمیرن دخترخونه بگیرن خاک برسرا

2714

من ۲۲سالمه چندتاخواستگارداشتم اماخداروشکرهیچ کدوموراه ندادم بیخیال بابا بعضی موقع ها کلا یسری خواستگارهانباشن آدم راحتتره 

بعضی اون یذره اعتمادبه‌نفس آدمم میگیرن!

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦

ای جانم

قدر این روزها تو بدون 

که یه زمانی برسه.  دلت یه ذره بشه برای این لحظه

دلم برای مجردیم تنگ شده 

دلم اصلا شوهر نمی‌خواست تا به خودم اومدم دیدم عاشق شدم  نشستم سرسفره عقد

بابااااا گرونيه گروووووني كدوم پسري جرات زن گرفتن داره سكه ١٣ تومن دلار ٢٩ تومن 

شما ايرادي نداريد گرووووووووووووووووونيه

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش