2733
2734

احساس پوچی .اینده گنگ ونامفهموم 

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من احساس سبکی میکردم جهیزیه هم نداشتم خدا رو شکر
ولی احساس خیلی سنگینی داشتم طور یکه دلم خیلی تنگ شده بود و یه حس غریبی بهم میگفت همه چی بهتر میشه از اینی که هست در صورتیکه اونی که بود بهتر بود از اینی که شد. کلا خیلی سخت و پیچیده بود ولی خدا رو شکر حتی یه لحظه هم دلتنگی نداشتم و خیلی راحت و ساده اتفاق افتاد. خدا رو شکر

اگه کسی هنوز نبریده باشه دلش تنگ میشه وموقع جهاز گریش میگیره پس هنوز برا جداییش زوده اگه کسی از زندگیش بایه نفر بریده باشه موقع جهاز خوشحاله دلش برا خونه ای که پراز خاطرات دردناکه تنگ نمیشه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2738
شاید خودش تو این موقعیته میخواد همدردی کنه

اگه از این جهت بهش نگاه کنی بله قابله درکه 

ولی من فکر کردم ایشون از رو کنجکاوی پرسیدن 

من دلم برای هم جنسهای خودم خیلی میسوزه چون میدونم بیشترین لطمه رو اونها میخورن واقعا متاسفم برای کشورم که هیچ وقت حامی خانم ها نبوده فقط بلدن شعار بدن

همش میترسم نکنه بعداین یکی بیاد بدتر ازین باشه پشیمون بشم

خوب فکر کن 

که بعدا پشیمون نشی 

منو ببخش 

من فکر کردم برای کنجکاوی این تایپیکو زدی 

وزود قضاوتت کردم 

دوست عزیز حلالم کن 

تا یه چیزی میشه زرتی طلاق نگیرین
تو هر زندگی دیگه هم برین باید زندگی رو درستش کنین نه اینکه همه چی اوکی باشه
خب همین زندگی رو درست کنین این چه رسم مسخره ایه تا یه چیزی میشه زرتی طلاق طلاق
واقعا خدا میدونسته نباید حق طلاق به زن جماعت بده وگرنه که اصلا خانواده معنی پیدا نمیکرد هر دو هفته یه بار احساس میکنین باید طلاق بگیرین یه کم تحملتونو ببرین بالا بابا

بنابراین خودمون باید قوی باشیم 

آخه چطوری 

هر کاری بخوای انجام بدی باید یکی پشتت باشه 

من مجرد بودم شاغل بودم حقوق خوبی داشتم 

پولامو جمع کردم تصمیم گرفتم ماشین خونه بخرم 

خیلی دوست داشتم تنهایی بدون اینکه کسی بفهمه اینکارو بکنم  اگه پسر بودم میشد 

ولی نشد مجبور شدم از پدرم بخوام همراهیم کنه 

ازدواج هم کردم    برای کارهایی هست که حتما باید یه مرد پشتت باشه 

این ارزش نداره که ...همیشه باید یه حامی داشته باشی 

امنیت ظاهرا هست ولی واقعا نیست 

2706