2733
2734

نه من کف کرد ولی پریود شدم⁦☹️⁩

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

من انجام ندادم...میگن تست نمک اگ کف کنه خییییلی بارداری 

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم کف که میکنه در هر صورت باید مثل فوم بشه اگه از ظرف خال کنی برنگرده

شما امتحان کردید؟

من فکر میکنم (نظر خودمه )کف کردن یا نکردن شاید خیلی مهم نباشه مهم تغییر رنگه . مثلا اگر روشن بشه بارداری . 

شما امتحان کردید؟ من فکر میکنم (نظر خودمه )کف کردن یا نکردن شاید خیلی مهم نباشه مهم تغییر رنگه . ...

من امتحان کردم سر دخترم هم ت۷ست کلم درست بود برا جنسیت هم وایتکس خوب عزیزم تو وایتکس هر مایع رنگی بریزی سفید میشه و میجوشه اگه در نهایت شکل فوم شد بارداری

2738
عزیرم ان شاالله به. زودی باردار شی  مال شما تفییر رنگم داد؟؟

خیلی سفید شد

تست نمکم هم کف کرد هم تیره شد

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
مگه تست نمکم قراره کف کنه ؟؟

اره ازمن خیلیییی کف کرد توشم حباب داشت

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
علائمت چیه بگو شاید تونستم بفهمم بارداری

معدم بهم ریخته سنگین میشه گاهی معدم توش هوا گیر میکنه ، تبخال زدم . دستام در حد چی خشک و قرمز شده . یبارم پاهام درد گرفت جای رونم مثل پریودی ولی نیومد .یبارم نوک یه سینم تیر کشید ، و سینه دیگمم یبار از سمت زیر بغل درد گرفت ‌‌‌‌ ، یبارم سحر مثانم خیلی پر شده بود . بااینکه شبش دیر خوابیدم و قبل خواب دسشویی رفتم . 

خیلی سفید شد تست نمکم هم کف کرد هم تیره شد

خود ادرارم سفید شد؟ اخه بعضیا میگن ادرارشون تیره شده تا وایتکسو ریختن . 

که اینطورررر ، البته منکه کلا ادرارم کف نکرد . یعنی کم . فقط از داخل حباب میداد بالا مثل قرص جوشان . 

2706