2733
2734

من از یه فروشگاه اینترنتی تو اینستاگرام ۱۸۰ تومن سر یه سرویس قابلمه پول ریختم ولی چندساعت بعد رفتم تو پیجش دیدم زده بلاکم کرده شماره کارتشم‌پاک کرده و چت هاشو فقط چت خودم هست تو دایرکت شماره ایی هم ندارم ازش بنظرتون دستم ب جایی بند هست شکایت کنم پلیس فتا واسه ۱۸۰ تومن پیگیری میکنن واسم خیلی ناراحت شدم اخه چرا مملکتمون اینجورن

فکرنکنم

من یک میلیون وهشتاد پول دادم براالنگو نقره،،چهارصدم خرج شکایت کردم آخرشم گفتن میخاستی اعتماد نکنی...

همش طرف مجرمن نه ما

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکرنکنم من یک میلیون وهشتاد پول دادم براالنگو نقره،،چهارصدم خرج شکایت کردم آخرشم گفتن میخاستی اعتما ...

وای چقدر ادم زورش میاره اه

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
فکرنکنم من یک میلیون وهشتاد پول دادم براالنگو نقره،،چهارصدم خرج شکایت کردم آخرشم گفتن میخاستی اعتما ...

جدیییی یعنی حتی واسه این همه پول هم کاری نمیکنن من‌شنیدم فقط مبالغ بالا ۵۰۰ تومن رو پیگیری میکنن مثلا اندازه پول من فکر نکنم پیگیری کنن اصلا جوابم نمیدن😓

2738
عکس رسیدشو دارم ولی نصف شماره کارتش هست دوندگی زیاد داره؟

ی پرینت حساب از بانک بگیر...دوندگی ک داره اما من اگه حات بودم پیگیر میشدم و این کلاهبردارو میگرفتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ی پرینت حساب از بانک بگیر...دوندگی ک داره اما من اگه حات بودم پیگیر میشدم و این کلاهبردارو میگرفتم

اره بیخیالش نمیشم یا میدم پیجشو انقدر بلاک‌کنن تا کلا پاک بشه از اینستا

من ی بار از ی سایتی شارژ خریدم برام ک نیومد هیچ ۹۰۰هزار از حسابم برداشتن رفتم فتا اولش میگفت برا همچین مبلغی پیگیری نمیکنیم پرونده ها بزرگو پیگیری میگنیم اخرش کاشف ب عمل اومدن ک طرف میلیاردی کلاه برداری میکرده پولمم گرفتم

من ی بار از ی سایتی شارژ خریدم برام ک نیومد هیچ ۹۰۰هزار از حسابم برداشتن رفتم فتا اولش میگفت برا همچ ...

چ خوب شانس داشتی پس ک کلا کلاهبردار هنگفت بوده 😅

پ یعنی ۲۰۰ تومن منو هیچی ب حساب نمیارن؟🤔

2706