2726
عنوان

باز هم شوهرم ...

598 بازدید | 20 پست

دیشب رفته بودیم خونه  مادر شوهرم  بعد  نمیدونم  صحبت چید  شوهرم  جلو مامانش  بهم  گفت   مامان  توروخدا  ببین  این چقدر ساده  هستش    .  مامانشم بهم خندید    حیلی ناراحت شدم     به نظرتون  چی بگم به شوهرم    خیلی از دستش   ناراحتم  جلو مادرش قشنگ  ضایم  کرد  شما جای من باشید چیکار میکنید 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

باباااااا به قول ی دوست حداقل اول صبح از این شوهرهای بدبخت بکنید بیرون😤

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونجا فقط لبخند بزن و چیزی نگو ولی بعدا به همسرت بگو دوست ندارم پیش مامانت با من اینطوری حرف بزنی درسته شما پسر و مادر هستید و صمیمی ولی رابطه ی من و مادرت رابطه  عروس و مادرشوهره و دوست دارم حریم بیشتری بین ما باشه...

اونجا فقط لبخند بزن و چیزی نگو ولی بعدا به همسرت بگو دوست ندارم پیش مامانت با من اینطوری حرف بزنی در ...

افرین  این شد 🙏🌹مرسی عزیزم

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊
2706