2726
عنوان

سن 18 سالگی

1297 بازدید | 19 پست

سلام کسی میدونه که بعد از اینکه دختر 18 ساله شد میتونه مستقل زندگی کنه قانونی و خرجیشو پدرش باید بده یا اینکه چون خودش خواسته تنها زندگی کنه خرجش با پدرش نیست؟کسی اگه از حقوق 18سالگی چیزی میدونه بگه لطفا❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا میدونم دختر مجرد حتی اگه ۴۵ سالشم باشه تا وقتی شاغل نیست قانونا خرجش با پدرشه .در مورد جدا شدنت نمیدونم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اونا مال خارجه اینجا ایرانه

اینجا فقط 18 سال میگن سن ازدواجه دیگ همین

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

اینکه میخوای جدا زندگی کنی دلیلش چیه؟ چون دادگاه بعضی وقتا اجازه میده بعضی وقتا نه بستگی داره به دلی ...

تعادل روحی روانی نداره

با این قانونای ایران باید ازدواج کنم متاسفانه

2706