2737
2734

نمی دونم چرا از مادر شوهر م بدم میاد همش می خواد از مادری من ایراد بگیره باهاشون تویه ساختمونیم من و جاری و مادرشوهرم  تو جمع از شون فرار میکنم بچمو اذیت می کنه میگم این خوابش میاد میگه نه بازی می خواد بچه من اصلا گریه نمی کنه گریه کنه دیگه ساکت نمیشه تا از حال بره مگه تو شلوغی یا موقع خواب حتی اگه گشنش باشه گریه نمی کنه اون روز میگه نمی زارم بخوابونیش بچه گریه میکرد بغلم نمی داد میگفت جان جان  اخر نفسش رفت ازش گرفتم اومدم خونمون ارومش کردم بعد به شوهرم گفته محیا می ترسه بچه رو بخور یم نمی دونم چیکار کنم اون جاریم تاقبل من ۲سال با مادر شوهرم زندگی کرد بچشم اون بزرگ کرده همش میگه  دیگه خسته شدم باهام بد رفتاری میکنه با جاریم نه اون روز ۷ صبح اومده میگه خونتون جمع نکردی گفتم تازه از خواب پاشدم  اون بیدارم کرد دعوام کرد رفت شوهر م بااینکه شنید هیچی نگفت 

ببخشید بچه ها مجبورم توتاپیکاتون پیاممو بزارم ...همسرم چندروزه ک میگه برگرد..قبلشم باگل وکادو اومده بود ک من قبول نکردم...اون موقع۶ هم خودش میگفت تعهد بدیم بهم کلانتری ک من قبول نکردم باز ..چون اعتمادم ازش سلب شده بود...ازون موقعه مدام پیگیره ک من برگردم...الان خواستم محکش بزنم ببینم باز رو حرف تعهدش هست یانه..بهش گفتم بیاد تعهد بده مدام تفره میره...امروزم میگ مریضم و دکتر بودم‌.تا یه هفته نمیتونم ازخونه بیرون بیام..پروند.ه منم فقط دوروز مهلت داره تابره دادگاه ....اگر نیاد کلانتری و من پرووندم بره دادگاه...فردا میتونه همین مریضیشو بهانه کنه وبگه مریض بودم نتونستم بیام برای تعهد...؟ اونوقت قاضی یقه منو میگیرع میگه توچرا صبرنکردی مریضیش خوب بشه؟؟.... من چشمم آب نمبخوره ازین زندگی وازین برگشت...ولی از اتهاماتی ک ممکنه تودادگاه بهم بزنه میترسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اینا مشکلات زندگی در کنار خانواده هست... کوچیک ترینش دو تربیت شدن بچه هست... در خونت قفل کن هر ننه قمری کله صب سرش نندازه بیاد داخل... برای همینه میگن به نون شب هم محتاج شدین یک جا زندگی نکنید حتی با خانواده خودتون

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2738
یا مستقل بشید یا شوهرت باید مدیریت کنه به مامانش بگه

اون روز میگه بزار گریه بچه باید گریه کنه به مامانش هیچی نمیگه بامنم سرد شده جای خوابمون جدا کرده رابط۰درصد حرف زدن ۰درصد درحد سلام خدا حافظ دستت در نکنه بیا بچه رو بگیر 

عزیزم کلا سعی کن رفت و امدت رو کم کنی، در خونت رو قفل کن..

برنامه های زندگی ات رو دقیق بهشون نگی یعنی ندونند که کی بیدار میشی کی میخوابی و چه ساعتی غذا میخوری..

گاهی خیلی رک و صریح بگو خودم تصمیم میگیرم چکار کنم.

منتظر شوهرت هم نباش کاری انجام بده و خیلی گله ی خانواده اش رو پیش شوهرت نیار..

زندگی با خانواده چه خانواده خودت چه خانواده همسر نیاز به کیاست و زیرکی داره و همچنین رک بودن و بی رودربایسی بودن...

عزیزم اینا مشکلات زندگی در کنار خانواده هست... کوچیک ترینش دو تربیت شدن بچه هست... در خونت قفل کن هر ...

صبح از قصد میاد در خونه رو میزنه تا بچه بیدارشه  قفل در و دستگیرش عوض کردیم

اون روز میگه بزار گریه بچه باید گریه کنه به مامانش هیچی نمیگه بامنم سرد شده جای خوابمون جدا کرده راب ...

بنظرم واسه درست کردن رابطت یه فکردی کن خودت دست به کار شو

ندار همینجوری سردی ودوری بینتون بمونه روز به روز رابطتون بدتر میشه ها

عزیزم کلا سعی کن رفت و امدت رو کم کنی، در خونت رو قفل کن.. برنامه های زندگی ات رو دقیق بهشون نگی یع ...

من زیاد باهاشون رفت و آمد نمیکنم هفته ای یبار میرم یک ساعت میشینم میام میگم بزار هرچی میگن بگن  ولی هر روز خونه مامانم میرم که نیان دخالت کنن

2706