2726
عنوان

قرعه کشی شرکت کردم محتاج دعای شمام

157 بازدید | 19 پست

لطفا از ته دلتون برام دعا کنید من پسرم واقعا نیاز دارم اسمم توی قرعه کشی دربیاد

قرعه کشی ۷صبحه

خیر ببینید انشالله  

به دعای همتون نیاز دارم ایمان دارم دعای دیگران یک معجزه است

اگه اسمم دراومد بهتون میگم خیلی ممنونم ازتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واست یه بار حمد خوندم که برنده نشی اگه برنده شدی متوجه نشی تا زمانش بگذره اخه قرعه کشی حرامه

😳😲

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

ان شاءالله بهت میوفته برا حاجت من دعا کن

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
واست یه بار حمد خوندم که برنده نشی اگه برنده شدی متوجه نشی تا زمانش بگذره اخه قرعه کشی حرامه

واااااا😳این دیگه جدید بود تا حالا نشنیده بودم

کاش تقدیرمون با آرزوهامون یکی بشه....🌱🌺

کی گفته قرعه کشی حرامه؟!

2706