2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرشوهر من، همش فكر ميكنه داره ميميره همه رو كلافه كرده هم بيمارى داره هم توهم بيمارى طفلك زندگى براش جهنم شده من همش دارم براش دعا ميكنم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

نه هیچوقت به این موضوع فکر نمی کنم 

بخوایم خیلی منفی نگاه کنیم ته تهش مرگه 

ولی کاری از دست من بر نمیاد 

همه یه روز می میرن... 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
چكار كردي

یه بار بایه آدم مذهبی صحبت کردم بهم گفت ته بیماری چیه؟ گفتم مرگ  گفت میدونستی که هیچ چیزی در این جهان بدون اجازه خدا اتفاق نمیفته پس خودتو بسپار به خدا دعا کن واسه خودت خدا که صاحب اختیار تمام دنيا ست ازت محافظت کنه هر وقت هم قرار باشه بمیری زمانش برسه می میری همه میمیرن تو هم یکی مثه همه پس روزهای خوب زندگیتو با وسوسه شیطون خراب نکن هر وقت فکر ی شدی چهار قل بخون 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

منم اينجوريم

همش به يه جاي بدنم گير ميدم

از خرداد چندروز يه بار دست چپم درد ميگيره

دوست بابام سه روز دست چپش درد ميكرد نرفت دكتر سكته كرد مرد

همش فكر ميكنم منم سكته ميكنم

الان سه روزه تپش قلب دارم همش ميگم الانه كه سكته كنم

همون خرداد رفتم نوار قلب اكو تست ورزش دادم دكتر گفت قلبت سالمه

بازم دوبار دستم درد گرفت رفتم نوار قلب دادم گفتن قلبت سالمه

دارم ديوونه ميشم خووو😫